12 Maddede Burçların Aldatmaya Bakış Açıları


12 Maddede Burçların Aldatmaya Bakış Açıları

Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan sadakatsizlik… Kiminin aklından bile geçirmediği, kimininse kendisi için bir yaşam tarzı belirlediği aldatma durumu… Herkes aldatır diyemeyiz elbette ama herkesin aldatmak için bir bahanesi vardır aldatmak istedikten sonra. Biz de bu yazımızda hangi burçlar aldatmaya daha çok meyilli, hangileri değil bundan biraz bahsetmek istedik.

Bakalım 12 Maddede Burçların Aldatmaya Bakış Açıları neymiş

12 Maddede Burçların Aldatmaya Bakış Açıları

1) Koç Burcu

Her zaman dürüst olarak başına çoğu zaman iş açan Koç burcu insanları eğer sizi aldatıyorsa bunu şakayla karışık bile dile getirebilir. Etkilendiği biri varsa, kafası karışıksa bunu sizinle paylaşır. Koç burcu kontrol edildiği sürece sadıktır fakat eğer aldatıyorsa ateşli Koç’un gözleri sizinle artık ilgilenmeyeceğini anlatabilir. Bu burcun aldatmasının sebeplerinden biri karşı taraf için artık bir cazibe merkezi olmadığını düşünmeye başlamasıdır.

 

2) Boğa Burcu

Genellikle çok sadık bilinirler bu burcun insanları. Fakat eğer aldatıyorlarsa bunun bilinmesini istemezler. Sadece yakın arkadaşları ve ailelerinden saklamazlar. Onlar için bir ihtiyaç duydukları yani aşık oldukları kişi, bir de kendilerine ihtiyaç duyan yani onları seven kişi. Aldatsalar dahi yuvalarını dağıtmak istemezler. Geçici ilişkiler yaşarlar.

 

3) İkizler Burcu

Ruh halleri daima değişken olan İkizler burcu insanları aldatmaya meyillidirler. Bunun sebebi ise çok çabuk rutinden sıkılmaları ve sürekli heyecan arayışı içinde olmalarıdır.  Kur yapmayı ve flörtleşmeyi çok severler bu yüzden de sosyal medyada çok tehlikelidirler.

 

4) Yengeç Burcu

Duygusal, naif ve sadık olan Yengeç burcu insanları çok aşıklarsa asla aldatmazlar fakat aldatıyorlarsa da sevilmediklerini hissediyorlardır ve sevileceği bir aşkı arama peşindedir. Aldattığı zaman partnerinin bunu bir şekilde öğrenmesini ister ve pişmanlık duyar. Vicdan yaparlar.

 

5) Aslan Burcu

Gururlu ve kendine tapan Aslan burcu ihanetten hoşlanmaz. İhanet onların değer yargılarına ters düşer. Eşleri onlara biricik hissettirirse aldatmayacaktır. İhanet ederse gizler, öğrenildiğinde ise korkmaz, sebeplerini sıralar ve gider. İhanete uğradıklarındaysa düşmana dönüşürler.

 

6) Başak Burcu

Tabiatı gereği sadık olan Başak burcu herkesle anlaşamayan bir yapıya sahiptir. Bu nedendir ki kolay kolay biriyle birliktelik yaşayamaz. Mantıken uyuşuyorsa aşık olabilir. Aldatıyorsa da mutsuzdur ve aldatma durumunu fazla sürdürmez. Bir seçim yaparak yolları ayırır.

 

7) Terazi Burcu

Her koşulda kararsız olan Terazi burcu insanları aşkta da kararsızlıklarını sürdürürler ve bu sebepten de aldatma ihtimalleri çok yüksektir. Her zaman ilgi odağı oldukları için seçenekleri çok fazladır. Eğlenceli ve ilgili biriyle yolları kesişirse sadık olabilir.

 

8) Akrep Burcu

Aldatırsa aldattığını asla belli etmeden delil bırakmadan yapar Akrep burcu. Kendisini en çok en içten seven insanı arar. Bulduğundaysa sadık birine dönüşür.

 

9) Yay Burcu

Aldatır ya da aldatmaz demek zordur onlar için. Yaşlarına ve içinde bulundukları duruma göre değişkenlik gösterebilir. Fakat özgürlüğüne fazla düşkün olan Yay burcu insanları özgürlüklerinin kısıtlandığını hissetmeye başlarlarsa aldatabilirler.

 

10) Oğlak Burcu

Aile yaşantısına her zaman önem verirler. Kolay kolay aldatmazlar. Gerçekten güvendiklerini birini bulunca onu aldatmazlar fakat maddi olarak kendisinden daha iyi durumda birinden kolayca etkilenebilirler.

 

11) Kova Burcu

Aldatma konusunda net bir şey söylenemeyecek bir burçtur. Her zaman sosyaldir ve sosyal çevresinde herkesle samimidir fakat kimseye ait hissetmez. Sadece bir kişiye çok derinden duygular besleyebilir.

 

12) Balık Burcu

Aradığı ilgiyi, sevgiyi, şefkati partnerinden bulabiliyorsa duygusal ve sadık olan Balık burcu insanları aldatmayı akıllarından geçirmeyeceklerdir fakat aradıkları ilgiyi ve sevgiyi bulamadıklarında bunu dışarıda aramaya başlayacaklardır.

Kıskanç Mısın ? Cevabını merak ediyorsan testimizi çözüp cevabını öğrenebilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
2
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
4
Üzücü
Efsane Efsane
6
Efsane
Komik Komik
2
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
1
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
6
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
4
Sevdim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.