2018 Çok Keyifli Burç Yorumları

Hangimiz burcumuzun yorumlarına bakmayı sevmez ki? Elimize bir gazete geçtiğinde yada internetin başına geçtiğimizde bir çoğumuz hızlıca burç yorumlarına bakarız.


Okuyunca keyfinizi yerine getirecek , sıradan burç yorumlarının aksine içinizi gıdıklayacak , minik sürprizlerle dolu 2018 keyifli burç yorumları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

KOÇ

Bu hafta başı sevgilinizi kolunuza takın ve baharın tadını çıkarın. Zira gök yüzündeki tüm yıldızlarla gezegenler aşkınızı destekliyor diyeceğiz ama spora ve hareketliliğinize düşkün hiperaktif yapınızla da onu bezdirmeyin. Birden kendinizi sap gibi bulabilirsiniz zira.

BOĞA

Bahar yorgunluğu bir tek sizi vurmuş gibi somurtkan somurtkan durmayın öyle ayrıca da ailenize bu aralar çok para harcayacağınızdan kartınızı patlatabilirsiniz dikkat!… Eh, bu kadar negatiflik üst üste gelince bu aralar birileri çok homurdandığınızı söylerse de bozulmayın çünkü çeneniz düşmüş durumda…

İKİZLER

Tamam anladık siz tam bir iletişim burcusunuz ama bu kadar çok dedikodu ve laf taşımak yeter!… Ayrıca gelecek üç hafta boyu süse – püse düşeceğinizden kendinize ayıracağınız  zaman diliminde içinizde kalan ne varsa aklınıza gelen her şeyi yapacaksınız. Neyseki tüm bunlar dedikodu yapmaktan iyidir öyle değil mi?

YENGEÇ

Anneniz, arkadaşlarınız kısacası sosyal çevreniz bu aralar etrafınızda dört dönüyor diye şımarmayın sakın. Siz de önümüzdeki günler karşılık olarak onlara çok para harcayacaksınız gibi görünüyor. Üstelik önümüzdeki 3 hafta madalyon terse dönebilir ve fedakarlık sırası size geçebilir. Bu dönemde gizli saklı ‘yasak elma’ ilişkileri yaşamaya meyilli olduğunuzu da bilmiyor değiliz hani.

ASLAN

Yeter artık son zamanlarda borç /harçlık diye diye etrafı sömürdüğünüz… Bu günlerde sizi karşıdan gelirken gören, yörüngesini değiştirirse şaşırmayın zira kimseden borç para koparamayabilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki günler herkes olumsuz yönleriniz hakkında yüzünüze yüzünüze çatır – çutur konuşsa da siz istifinizi pek bozmayacaksınız zira enerjiniz yerinde görünüyor.

BAŞAK

Seyahat, gezmek, eğlenmek… Yüzünüzü gören cennetlik… Biraz evde otursanız da sevdikleriniz yüzünüzü görse… Ama siz hala gezmeye doymamış olacaksınız ki hala gezmek istiyorsunuz. Ayrıca bu ara patronunuzdan zam istemenin de tam zamanı bizden söylemesi.

TERAZİ

Aşk böcüğü Eros’un kuzeni, sanatçı ruhlu terazilerin bu haftalar yardım severliği tutacak. Ama yaptıkça da tüm iyilikler size misli misli geri dönecek, bunun için en iyisi mi siz bu aralar bol bol çevrenizdekilerin yardımına koşun.

AKREP

Gerginliğin piri akrep, biliyoruz iş hayatınızda son haftalarda gerildikçe gerildiniz en iyisi mi siz bu aralar başınızı sevgilinizin dizine koyun ve uzun zamanda onun yanından ayrılmayın zira huzuru ve sükunu bu aralar sadece onun yanında bulabilirsiniz. Parasal açıkları ve duyduğunuz sinir edici lakırdıları bu şekilde kafanızdan atmaya çalışın.

YAY

Gerginlik ustası yaylar bu hafta başı ailesine bir düşkün pir düşkün… Eğer yay bir anneniz, kızınız, kardeşiniz ya da arkadaşınız varsa bu haftayı yanında geçirin.  Zira bir anda kızıp parlayan ve sizi haşlayan yaylar bu hafta size pek bir iyi pek, bir fedakar davranacaktır.

OĞLAK

‘Sizi gören cennetlik’ diyebileceğimiz kıvamda çok çalışan işkolik oğlaklar, baharın gelişinden midir nedir bu hafta ailesinin üstüne düşmekten ve onlarla vakit geçirmekten çok mutlu olacak. Anladık bu aralar her elinizi attığınız işte başarılısınız ama çok dabilmişlik etmeyin yahu!…

KOVA

Sizin ülke ekonomisinden haberiniz yok galiba çünkü önünüze gelene para dağıttığınız bonkör haftalarınızdan birindesiniz. Sevgilinizle ‘bu gece barda gönlüm hovarda’ vur patlasın, çal oynasın tarzında günlük şehir turlarıyla her gün bir yerlerde olacaksınız.

BALIK

Tozu/ tüyü kafanıza takmadan geçirebileceğiniz bir gününüz olmayacak mı bu hayatta Allah aşkına  sizin?… Bakın tüm sevdikleriniz bu hafta etrafınızda, hayat sizden yana, parasal alanda güzel gelişmeler var, siz de artık mutlu olmayı bilseniz artık diyoruz…

Burç yorumlarımız devam edecek ….


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
2
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
2
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
1
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
3
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.