2018 Haftalık Çok Keyifli Burç Yorumları


Sizler için her hafta haftalık eğlenceli burç yorumları yayınlayacağız. Klasik burç yorumlarından biraz daha farklıdır. Amacımız yüzünüzde minicik bir gülümseme yaratmak 🙂

           
Koç

Bu hafta tüm burçlar akrep dolunayından etkileniyor ve bu yüzden iğnelere dikkat ediyoruz. Her zaman olduğu gibi aklınızda tüm kaslarınız gibi durmadan çalışıyor, eh tabi bu arada paralar da bir geliyor bir gidiyor. Ortak ödemeler konusunda babanız elektrik faturasını ödemenizi isterse sakın yan çizmeyin çünkü son aldığınız blue jean’in kaça patladığını o da gayet iyi biliyor. Hele şükür ki hafta ortası paradan puldan kafanızı kaldırarak etrafınıza sudan çıkmış balık gibi bakabileceksiniz. Bu arada uzaklardan gelen ani bir haberle eski sevgiliniz ansızın ararsa şaşırmayın sakın!

Boğa

Bu dolunay sizi biraz bozdu mu ne? Etrafınızdakilerle hırlaşmayı bırakın da kendinize odaklı bir ego delisi olduğunuzu en azından bu günlerde kabul edin artık. Özel hayatınızda sevgilinize yüklenip durmayı bıraksanız iyi olur zira bu aralar tıpkı ‘angry birds’ gibisiniz.

İkizler

Akrebin dolunayından siz de nasibinizi almış olacaksınız ki sağlık ve duygusal konularda ‘bu aralar çok hassasım kuzum’ modundasınız. Polenlerle, bahar nezlesi çok canınızı sıkıyor olabilir ama ne yapalım, ‘bahar temizliği’ diye evin altını üstüne getiren de ta kendinizsiniz. Bu aralar çok para harcıyorsunuz ama dert etmeyinbu çabanızla ‘high society’ sizi yakında aralarına alacaktır. Ayrıca bu aralar bol kalabalıklar içinde’ salla kafa’durmadan onay aldığınız işler yüzünden insanların gözünde ’number one’ olacaksınız.

Yengeç

Aşk hayatınız şayet varsa da çoluk çocuk konuları bu haftaki dolunayla tetikleyecek.Mendiliniz elinizde Şirine modundan çıkacak olursanız şayet, parlayan güneşi ve kariyerinizle aşk hayatınızdaki ışıltıları da görebilirsiniz. Günlük rutinlere odaklanırken çevrenizdekilere içli köfte gibi sağlık sıkıntılarınızdan da dem vurabilirsiniz.

Aslan

İşte tam da yelelerinizi çıkardığınız bir haftadasınız ormanlar kralı zira dolunay bu hafta sizi ev ve özel yaşamınızda vurabilir. Stresli günler, hassasiyetler derken eğer sizin daireden çıkan koca bir aslan kükremesi duyulur ve yönetici kapıya gelirse, evdeki tadilatın sizi bozduğunu açıklayamazsınız. Bu yüzden siz en iyisi mi yine masum bir pisicik modunda takılın.

Başak

Öncelikle bravo!… Zira bu hafta ilişkilerinizde barış elçisi ya da uluslar arası iletişim müdürlüğü sözcüsü kadar mükemmel bir performans sergilediğinizin farkındasınız sanırız. Satış – pazarlama konusunda da yıldızınız pek bir parlıyor. Bu üstün performansınız nedeniyle amiriniz kesinlikle size prim vermeli. Ama hiçbirşey karşılıksız kalmaz çevreden de hızlıdestekler yakın. Durumu değerlendirin ve sevdiklerinize nicedir almak istediğiniz konsol oyununu ya da o maşhur tektaşı aldırın. Çünkü bu kafayla hafta sonuna kalmaz yine fedakarlık sırası size geçebilir.

Terazi

Bu haftakendinizi Karun gibi hissedebilirsiniz çünkü elinize bol para geçecek ama ne diyelim müsrifsiniz size para mı dayanıyor sanki? Tüm bu yaşananların üzerine hafta sonuysabulutların üzerinde uçan bir Polyanna gibi hissedeceksiniz.

Yay

Bu dolunay size iyi gelmemiş anlaşılan, tıpkı Sharlock Holmes gibi elinizde büyüteciniz bir halının altını eşelemediğiniz kaldı. Anladık bu araları olaylrın iç yüzü bir perde gibi önünüzde açılacak ama insanları da rahat bırakın biraz canım.

Oğlak

Bu aralar hassaslığınız üzerinizde kuzum, arkadaşlarınız kaz dese koz anlıyorsunuz. Olayları büyütmeye meyilli bi tip olup çıktınız. Ama yine de abartılı durumlar ortamı sararsa da toz bulutuna dönüşmenizi tavsiye ederiz.

Kova

Kariyer meraklısı olup çıktınız bu aralar. Ama bu hafta kariyerinizde oluşan güzel ve ani gelişmelerle ofistekileri çatlatabilirsiniz. Hızlı duygu durumunuzu değil biz, yıldızlar bile takip edemiyor. Ayrıca yıldızlar bu ara annenizi çok ihmal ettiğinizi de söylüyor. Hafta sonundaki nonstop parti eğlencesini iple çektiğinizi biz bile buradan görebiliyoruz.

Balık

Abartılı düşünceler sarmış yine sizi. Çizgi film kahramanı mısınız nesiniz? Hadi biraz olsun aramıza dönün de sizi bekleyen seyahatler, eğitim, hukuk konularıyla ilgilenin. Ani alacağınız haberlerse kapıda bizden söylemesi.

Burç yorumları herkesin takip ettiği bir konu. Peki siz doğum yada burç taşınızı biliyor musunuz? Buyrun : https://maddelik.com/dogum-tasi-yada-diger-bir-deyisle-burc-taslari-ne-anlama-geliyor/

 


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
3
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
2
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
2
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
2
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.