2018 Mayıs Sıra dışı Haftalık Burç Yorumları

2018 14-21 Mayıs tarihleri arasında hayatta sizi neler bekliyor ? Klişelerden uzak keyifli haftalık burç yorumlarımıza göz atınız.Her hafta sizlere burcunuz ile ilgili sıra dışı ilginç bir o kadar da keyifli Haftalık Burç Yorumları yazılarımızı sunacağız. Klasik tahminler genellemeler ve klişelerden uzak yüzünüzde tebessüm ettirecek az da olsa iş stresinden uzaklaşmanızı sağlayacak burç yorumlarımızı keyifle okuyunuz.haftalik-burc-yorumları-koc-burcu

Koç

Bu hafta başı maymun iştahlılık yapıp yarım bıraktığın hatta geçmişte mundar ettiğin tüm işlere geri dönüş yaparak hepsini halledeceksin koç dostum.İş yerinde kaytardığın işler ya da  geçmişte ‘kankama yanlış yaptım’gibi durumlar da buna dahil. Bu arada kızları etkileyeyim derken yeni yeni zevkler ve hobiler edineyim tutkusu da seni sarmış görünüyor.Ama dikkatli ol çünkü serseri gezegen uranüs bu hafta mesai yapıyor. Yani beklenmedik sürprizlere açık olmalısın.

Ayrıca akıllıca bir iş yapta ne zamandır gözüne kestirdiğin o ev için kredini çek deriz. Bilesin,  bu etkli gezegen tam7 yıl boyunca seni zengin de edebilir, fakir de… Şyetülkemizde ‘çok gezenti kim’ yarışması yapılsaydı kesin kazananı sen olurdun. Çünkü Çarşamba’dan sonra tam bir parti girl ya da parti boy kıvamındasın.

 

 haftalik-burc-yorumları-boga-burcu

Boğa

Plancı olunurda bu kadar da değil… Anladık sen plancı özellikleriyle tanınan bir boğasın ama sevgilini dışarı çıkardığında; gideceğiniz yere, yiyeceğiniz yemeğe,  kaç ta gidileceğine, ne zaman kalkacağınıza kısacası her şeye sen karar veriyorsun. Yakında ‘öööööf! yeter be’ diyerek seni terk ederse şaşmamalı. Sana biraz sakinlik ve esneklik için bol bol yeşil çay ve yoga yapmanı öneriyoruz.

Ayrıca  ‘çok değiştin sevgilim’ sözünü duyarsan şaşırmaçünkü yıldızlar seni bu ara bir bukalemuna dönüştürebilir. Dolayısıyla da hafta sonu geldiğinde maceracı tarafın kabarıpta; tracking, bungee jumping, uçurtma sörfü filan yapmak istersen anlarız. Neticede sen yıllardır oturan bir ‘boğa’ydın öyle değil mi?

haftalik-burc-yorumları-ikizler-burcu

İkizler

Geçmişe kafayı takmak hiç de senin gibi pozitif birine yakışmıyor. Bu ara geçmişi koyup kaldıran ve devamlı dejavu yaşayıp, insanların sana neler yapıp ettiğini kafaya kakan bir ağaçkakana benziyorsun. Bu gidişle yalnız kalırsan şaşmamalı. Neyse kiSalı günü yeni ay var ve bu da sana harika bilinçaltı detoxu fırsat olacak. Ayrıca girdiğin bu haliti ruhiye seni psikoloji alanına datam bir araştırmacı olmaya yönlendiriyor. Kısacasıha ‘Mashar Osman’ heykeli ha sen diyoruz.

 

 haftalik-burc-yorumları-yengec-burcu

Yengeç

Şimdilerde maksimum dozda vizyon sahibi birine dönüşüyorsun ama yine de iş yerinde seni çekemeyen arkadaşlarınınmanüpilasyonlarına gelmemeni öneririz. Bu gidişle patrona olan feveran bombasının fitilini ateşleyip patronuna çemkirebilirsin. Ama bu sana hain ofis arkadaşlarınınkötü bir oyunu  olabilir. Ne diyelim kuzum, safsın saf…

Eh, bu olayın ardından da hafta ortasında kendini işten atılmış dımdızlak bi şekildekankanla’neden işten atıldım’ konusunu masaya yatırmış şekilde bir meyhane köşesinde bulabilirsin.

Arkadaş demişken, bu aralar arkadaşların konusundayenilenmeye gidebilirsin.  Merak etme, senin onlardan sıkıldğın kadar onlarda senden sıkılmıştı zaten.

 

 haftalik-burc-yorumları-aslan-burcu

Aslan

Kafanda deli sorular beyinini yerken aklında da bissürü fikir… Kariyer konuşmaları da bir yandan, kimin koltuğunda gözün varsa artık statünde ani değişimlere hazırlıklı ol.Çünkü Uranüs’ün ani gelişi seni de vurabilir.

Yanı sıra bu etkişleşim anne – eş hatta kayınvalidenin hayatına bile sürprizli şekilde yansıyacak. Dua et de kayın validen eşiyle kavga edip tası tarağı toplayarak sizin eve taşınmasın. Zira hali hazıda hafta ortası eşinle sürtüşmelere pek bir açık görünüyorsun.

 

 haftalik-burc-yorumları-basak-burcu

Başak

Bu aralar valizi elinde Marco Polo vari bir gezgine dönüşüyorsun. Patronun seni yabancılarla kurduğu yeni iş anlaşmaları için bol bol yurt dışına gönderecek ama sen de bu durumdan pek bir şikayetçi değilsin hani. Öyle  ki varislerin bile azabilir. Salı günü hayatında değişiklikler vaad ederken, Çarşamba günüyse kavga gürültülere açık olabilirsin diyor. Ama merak etme hafta sonu tüm anaç ya da babaç tavrınla ailenle evinde dinleniyo olacaksın.

 

 haftalik-burc-yorumları-terazi-burcu

Terazi

One zamandır alsam mııııı, almasam mı diye papatya çektiğin krediyi bu Salı almalısın. Çünkü Uranüs’e göre Kasım ayına kadarkazançların konusunda kendini bugi bugi ye binmiş  gibi hissedebilirsin. Ayrıca hafta ortasını sevgilinle tam bir ‘Romeo’ gibi geçirebilirsin zira tüm romantikliğin üzerinde olacak.

Bu arada bol bol ‘kas’ yapayım derken ‘göz’ de oymamalısın. Sen bütün kış yat, yaza çeyrek kala sportif faliyetlere giriş ve plajlarda Herkül vari pozlar vermeyi düşle… O iş öyle hemen bir anda olmuyor canım… Yanı sıra Sempatik olucam diye de kendini paralamana gerek yok zira hafta sonu insanlar seni pek biseviyor olacak sevimsiz şey.

 haftalik-burc-yorumları-akrep-burcu

Akrep

Önemli kararlar, ani ‘U’ dönüşleri tam senin işin biliriz, işte tam da bu aralarbir değişim rüzgarı merakı tutturmuş gidiyorsun. Neyseki Salı günü beliren yeni ay evlilik konusunda destekçin, yani  ‘evde kaldım’ diye artık korkmana gerek yok.

Ama ani bir manevrayla sevgilini kırarak hayatından kaçırırsan ona da yapabileceğimiz bişey yok. Hatta Uranüs’ün bu gelişiyle tası tarağı toplayıp annenin ya da kankanın evinden birden bire taşınabilrisin bile. Ama farkına var artık tüm bu terslikleri isyankar yapınla yaratan sensin. Kimsenin seni kısıtlandığı falan yok.Hatta bu agresif yapınla Çarşamba günü yüksek biyerlerden falan düşebilirsin zira kazalara açıksın hırçın akrep.

haftalik-burc-yorumları-yay-burcu 

Yay

Sen her zaman yeniliklere aç biriydin zaten. Hatta kendinden bile her zaman sıkılırsın. Şimdi de  beslenme trendlerine saracak ve detox türlerini araştıracaksın. Ama bu sıkıntılı halinle seni neNewyork diyeti,ne de Ducan diuyeti kesmez söyleyelim. Çünkü seni sıkmayacak tarzda kısa süreli bi diyet yöntemi yok…

Ayrıca bu koşuşturmalı tempoya ne tansiyon dayanır ne de kalp çarpıntısı, biraz dingin ve esnek olsan da sinirlenmesen ne olur sanki? Bu aralar her kes senin ukalıklarıdan söz ediyor haberin olsun.

 haftalik-burc-yorumları-oglak-burcu

Oğlak

Senin dümdüz bir insan olduğunu düşünenler çok yanılıyor…???    Bak, bu hafta onları artan  ve değişen hobilerin, değişen eğlence alanlarınla nasıl da şaşırtıyorsun… Sonunda ciddi bakış açını aştın, at gözlüklerini çıkardın ve sen de hayata keyifle bakabiliyorsun. Ayrıca bu aralar tam bir sanat tutkunu gibi görünecek,  kreatif yanınla da düşman çatlatacaksın. Bu yüzden fularını ve kalın çerçeveli gözlüğünü hep üzerinde taşımalısın.

 haftalik-burc-yorumları-kova-burcu

Kova

Bu aralar ailene düşecek ve sevdiklerine yardımcı olmak için kolları sıvayacaksın. Ama seni  kontrol etmek istediklerinde de tavrını koyacaksın. Senden de anca bu kadarı beklenirdi zaten.

Bak demedi deme seni hayalperest olmak aceleci, düşüncesiz adımlar atmak konusunda uyarıyoruz.  Sonra nasılsa öder diyerek arkadaşına verdiğin papelleri ya da geri alırım diye ödünç verdiğin canımın eşyalarını geri alamazsan  kızma. Ayrıca bu aralar obez olmaya çok müsaitsin, yemeye, içmeye olan düşkünlüğünle görenleri korkutuyorsun haberin olsun.

haftalik-burc-yorumları-balık-burcu

Balık

Bu ara iletişime pek bi düşkün duygusal balık… Girişimci yanınsa gözlerimizi kamaştırıyor. Arabada pilav mı satsam, kumpirci mi açsam yoksa kedi – köpek oteli mi işletsem derken yapacağın iş konusunda iyice sapıttın. Ayrıca bu ruh haliyle alınan aceleci, bodoslama  kararlar, bünyende var olan hayalperestlik ve maceraperestlik mixiyle birleştiğinde harika bir karışıma dönüşüyorsun. Başımız döndü.Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.