2018 Yılında Vizyona Girecek 10 Film

2018 Yılında Vizyona Girecek 10 Film Yeni yılda vizyona girecek filmler süper kahramanlar açısından biraz sönük kalacak gibi görünse de beklenen birçok film vizyona girmeye hazırlanıyor


2018 Yılında Vizyona Girecek 10 Film

Yeni yılda vizyona girecek filmler süper kahramanlar açısından biraz sönük kalacak gibi görünse de beklenen birçok film vizyona girmeye hazırlanıyor. Yeni yıl ile birlikte yavaş yavaş vizyona girmeye başlayacak filmlere bakarak bu yıl neler izleyeceğiz hep birlikte görelim istedik.

Bakalım 2018 Yılında Vizyona Girecek 10 Film neymiş

2018 Yılında Vizyona Girecek 10 Film

1) Deadpool 2

Deadpool 2

İlk filmiyle kendine hayran bırakan Deadpool karakteri, Deadpool 2 ile hayranlarıyla buluşuyor. 1 Haziran 2018′ de vizyona girecek Deadpool yine çok ses getirecek bir kadroyla karşımızda olacak. İlk filmin devamı şeklinde çıkarılan filmin yönetmeni tekrar Tim Miller. Ryan  Reynolds yine başrol Deadpool’u ounuyor.

2) Avengers : Sonsuzluk Savaşı

Avengers : Sonsuzluk Savaşı

Joe Russo ve Anthony Russo’nun yönetmenliğini yaptığı Avengers : Sonsuzlul Savaşı adlı film 27 Nisan 2018 de izleyiciyle buluşuyor. Serinin temelleri ilk Iron Man ile atılmıştı. O günden bu yana Marvel Sinema Evreni dünya çapında yankılanmaktadır. Bu filmde ise tüm Marvel kahramanlarının tek bir filmde toplandığını ve Marvel Sinema Evreni’ni kapatıp yeni bir evrene geçiş yapmalarını izleyeceğiz.

3) The Predator

The Predator

Predator serisinin 4. devam filmi olan The Predator 3 Ağustos 2018’de vizyona girecek. Bilim kurgu ve aksiyon severlerin heyecanla beklediği filmin yönetmenliğini  Shane Black ile Fred Dekker yapmaktadır. Hayranları tarafından heyecanla vizyona girmesi beklenen filmlerden biri.

4) Tomb Raider

Tomb Raider

21 yaşındaki genç kız babası ortadan kaybolduktan yedi yıl sonra hem üniversite dersleri alır hem de Londra’da bisiklet kuryesi olarak çalışır. Bir noktada babasını aramaya başlar ve onun en son gittiği yere gider. Burası Japonya kıyılarında ıssız bir mezardır. Genç kız akıl almaz bir durumun içine düşer. 16 Mart 2018 de izleyiciyle buluşacak.

5) Pacific Rim Uprising

 Pacific Rim Uprising

Film ilk filmde yaşananlardan 10 yıl sonrasını anlatmaktadır. John Boyega, Idris Elba’nın Stacker Pentecost karakterinin oğlu Jake’e hayat veriyor. Jaegar pilotu olan Jake, zamanla suçluların yer altı dünyasına bulaşır. Ancak üvey kız kardeşi babasının yolundan gidebilmesi için ona bir şans verir. Merakla beklenen film 11 Mayıs 2018’de vizyona giriyor.

6) The New Mutants

the new mutants

13 Nisan 2018 ‘ de vizyona girecek olan film, bir grup mutant genç ele alınıyor. Farklı yerlerden gelen bu beş genç kapalı bir tesiste tutulur ve özgürlüklerine kavuşmak için mücadele verirler.

7) Transformers : Bumblebee

Transformers: Bumblebee

Transformers serisinin en sevilen karakterlerinden biri olan Bumblebee’yi ele alan film 21 Aralık 2018 ‘de izleyiciyle buluşacak. Yönetmenliğini Travis Knight yapmakta.

8) X-Men: Dark Phoenix

X-Men: Dark Phoenix

X-Men üyesi olan Jean Grey’in güçlerini geliştirip Dark Phoenix’e dönüşmesini konu alan film 2 Kasım 2018’de vizyona girecek.

9) Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

Scott Lang hem iyi bir baba hem de sorumluluk sahibi bir süper kahraman olma yolundadır. 6 Temmuz 2018 gününde sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

10) Untitled Animated Spider-Man Project

Untitled Animated Spider-Man Project

Film içeriği hakkında henüz tam yeterli bilgi verilmedi fakat bir animasyon filmi olduğu kesin. 14 Aralık 2018 günü vizyona girecek.

 

Korku Film Tutkunları için Son 5 Yılın En İyi 10 Korku Filmi adlı haberimizin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
3
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
7
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
11
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
7
Sevdim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.