5 Farklı Ticari Kredi Veren Bankalar Ve Şartları


Esnaf ve sanatkarlara özel kredi kampanyaları ve imkanları günümüzde oldukça artış göstermiştir. Gerek bankalar tarafından düzenlenen ticari krediler gerek se devletimizin sağladığı kobi kredileri ile, küçük veya orta ölçekli işletmeler, serbest meslek erbabları ve tüm ticari kuruluşlar desteklenmektedir. Finansman ihtiyacı içerisinde olan esnaf ve sanatkarlara özel ticari kredi paketleri sunan bankalar arasında kampanyaları ve sundukları imkanlar ile öne çıkan bankalar Halkbank, VakıfBank, Yapı ve Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Türkiye Ekonomi Bankası’dır.

 1. 1 Halkbank Kolay Esnaf Destek Kredisi,


  Halkbank ticari kredi veren bankalar arasında kamu gücünü elinde bulundurması sebebiyle sıfır faiz ile yani faizsiz kredi verebilme imkanına sahiptir. Halkbank, acil nakit ihtiyacı içerisine giren esnaf ile sanatkarlara yüz ellibin Türk Lirasına kadar ticari kredi verebilmektedir. Halkbank'ın sunmuş olduğu ticari krediler ise, sıfır faizli esnaf kredisi ile halk esnaf destek paketi gibi çeşitli destek kredilerini esnaf kredi kefalet kooperatifi kefaleti ile ya da kefalet olmaksızın kullandıtabilmektedir.

  Halkbank'ın sunduğu bu kredi hakkında sitemizde güncel bilgiler olmayabilir, en doğru bilgiyi Halkbank internet sitesinden ya da banka şubesinden öğrenebilirsiniz.

 2. 2 VakıfBank'tan Esnafa Halden Anlayan Kredi,


  VakıfBank'ın sunmuş olduğu esnafa halden anlayan kredisi ile esnaflara standart ve mini adları altında otuzaltı aya varan vade seçenekleri ve beş farklı geri ödeme seçenekleri ile nakit ihtiyacı içerisine giren esnafın yanında olmaktadır. VakıfBank'ın esnafların gelir durumuna göre sunduğu geri ödeme seçenekleri ise, üç ayda bir ödemeli, aylık eşit taksitli, üç aya kadar geri ödemesiz dönemli, bir yılda dört taksit erteleme imkanlı ve değişken taksitli geri ödeme seçenekleri sunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra işletmesine finansman sağlamak isteyenler en yakın VakıfBank şubesine giderek uygun geri ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranlarından faydalanarak ticari kredi kullanabilirler.

  VakıfBank'ın sunduğu bu kredi hakkında sitemizde güncel bilgiler olmayabilir, en doğru bilgiyi VakıfBank internet sitesinden ya da banka şubesinden öğrenebilirsiniz.

 3. 3 Yapı Kredi Bankası İle Esnafa Destek Paketi,


  Esnafa finansman sağlamak konusunda Yapı Kredi bankası önceliğini koruyarak, finansman desteği ihtiyacı içerisinde olanlar için Yapı Kredi Bankası % 1.40 faiz oranları ve otuzaltı aya varan vade seçenekleri sayesinde nakit destek kredisi, ödemesi kolay turizm paketleri, makine donanım kredisi ve sezona destek kredisi ile ihtiyaç duyanların yanında olmaya devam etmektedir. Yapı Kredi Bankası'ndan kobi kredisi paketlerinden olan taksitli ticari kredi kullanmak isteyenler kırk bin Türk Lirası ve on sekiz ay vade için yapacakları başvurularını internet üzerinden yapabilecekleri gibi kısa mesaj yoluyla ya da en yakın şubeye uğrayarak da başvurularını gerçekleştirebilirler.

  Yapı Kredi'nin sunduğu bu kredi hakkında sitemizde güncel bilgiler olmayabilir, en doğru bilgiyi Vapı Kredi internet sitesinden ya da banka şubesinden öğrenebilirsiniz.

 4. 4 Garanti Bankası Ve Esnafa Özel Ticari Kredi,


  Garanti Bankası da esnaf ve sanatkarlara özel olarak ticari araç kredisi ve esnaf destek kredisi adı altında finansman ihtiyacı içerisinde olan esnaf ve sanatkarlara destek vermektedir. Garanti Bankasının esnaflara özel sunmuş olduğu yirmidört ay vade seçeneği ile sunduğu ticari kredileri ile finansman ihtiyaçlarını giderirken, ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı bu kredi ile kolaylıkla düzenleme imkanına da sahip olabilirsiniz.

  Garanti Bankası'nın sunduğu bu kredi hakkında sitemizde güncel bilgiler olmayabilir, en doğru bilgiyi Garanti Bankası internet sitesinden ya da banka şubesinden öğrenebilirsiniz.

 5. 5 Teb Esnafa Kolay Ticari Kredi,


  Teb'in finansman ihtiyacı içerisinde olan esnaf ve sanatkarlara özel sunmuş olduğu, gayrinakdi kredi, nakdi kredi, arena sıfır faizli teknoloji kredisi, kosgeb destekli krediler, eximbank kredisi, afd kredileri, hazine müsteşarlığı kredisi, kadın patrona özel ebrd kredisi ve kgf işbirliği gibi esnaf kredisi çeşitlerini sunmaktadır.

  Türk Ekonomi Bankasıı'nın sunduğu bu kredi hakkında sitemizde güncel bilgiler olmayabilir, en doğru bilgiyi TEB internet sitesinden ya da banka şubesinden öğrenebilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.