Anında Kredi Alınabilecek 10 Banka Ve ŞartlarıAnında kredi, dönem dönem nakit ihtiyacına düşen ve eş dosttan alacak nakit bulamayanların imdadına yetişiyor. Ayrıca, yenilenen yasalara göre artık kara listeye girenler de kredi kullanabiliyor olsa da kredi kullanımınızı en çok kredi notunuz etkiler. Kredi notunuzun yüksek olması durumunda oldukça kolay bir şekilde kredi kullanarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Fakat kredi notunuz 1 ile 1.499 arasında ise riski grupta yer alıyorsunuz ve bankanın insiyatifine kalmışsınız demektir. Şayet kredi notunuz riskli gruba dahil değil ise ve nakit ihtiyacınız var ise kredi sürecinizin tamamını online olarak yani şubesiz, evraksız ve kefilsiz bir şekilde yürütebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınız için anında kredi kullanabileceğiniz bankalar,

 1. 1 İng Bank ile e-kredi,


  İng Bank'ın e-kredi sistemi ile belge olmadan, kefil olmadan, hafta sonu tatili gözetilmeksizin, sıra beklemeden, şubeye gitmeden ve hatta bankanın müşterisi olma zorunluluğu olmaksızın kredi kullanabilirsiniz. Ancak İng Bank'ın e-kredi kampanyası için bir takım koşullar vardır. Bu koşullar ise, banka gerekli görmesi halinde gelir belgeniz ile birlikte şubeye davet edebilir, bankanın krediyi kullandırmama haklı saklıdır, kredinin kredi tahsi ücreti, kredi tutarının %0.5 oranındadır ve kullanmış olduğunuz kredinin hesabınıza aktarılabilmesi için telefon bankacılığı ya da internet üzerinden online olarak yapmış olduğunuz başvurunuz esnasında beyan etmiş olduğunuz bilgiler ile banka sisteminde kayıtlı olan bilgileriniz kontrol edilecektir. İng Bank'tan on bin Türk Lirası ve eşit taksitli kredi kullanmanız durumunda 36 ay vade için faiz oranı %1.69 ve kredi tahsis ücreti de elli Türk Lirasıdır.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir, en doğru bilgiyi ING bank internet sitesinden ya da şubelerinden temin edebilirsiniz. 

 2. 2 Denizbank İle Nakit İhtiyaçlarınız İçin İhtiyaç Kredisi,


  Acil nakit ihtiyacı içerisinde olduğunuz da Denizbank'a online olarak internet bankacılığı üzerinden, telefon bankacılığını kullanarak ya da size en yakın şubeye giderek başvuru yapabilirsiniz. Şayet Denizbank'tan ihtiyaç kredisi kullanacaksanız on bin Türk Lirası için 12 vade için % 1.74, 24 ay vade için % 1.81, 36 ay vade için % 1.84 ve 48 ay vade için yine % 1.84 faiz oranı uygulanmaktadır. Kullanabileceğiniz en yüksek kredi limiti ellibeşbin Türk Lirası olup ayrıca bir defaya mahsus olmak üzere kredi tutarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir, en doğru bilgiyi Denizbank internet sitesinden ya da şubelerinden temin edebilirsiniz. 

 3. 3 AkBank Direkt Kredi,


  AkBank direkt kredi kullanabilmek için şubeye gitmenize gerek kalmaksızın, sadece Akbank direkt mobil uygulaması üzerinden otuzbin Türk Lirasına kadar imzasız, belgesiz krediniz onaylanması durumunda saniyeler içerisinde hesabınıza geçmektedir.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir, en doğru bilgiyi AkBank internet sitesinden ya da şubelerinden temin edebilirsiniz. 

 4. 4 Yapı Kredi Bankası İle Şubesiz Kredi,


  Acil nakit ihtiyacı durumunda şubeye gitmeden Yapı Kredi internet şubesi ya da mobil üzerinden başvuru yapbilir, kredinizi 48 aya kadar vadelendirebilir ve hafta sonu dahil olmak üzere kredinizin onaylanması durumunda, kredi tutarınız anında hesabınıza geçer. Bu kredi için en az bin Türk Lirası, en fazla ise on bin Türk Lirası kullanabilirken, seçeceğiniz vade ve kullanacağınız kredi miktarına göre faiz oranı % 1.51 ile % 1.81 arasında değişmektedir.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir, en doğru bilgiyi Yapı Kredi internet sitesinden ya da şubelerinden temin edebilirsiniz. 

 5. 5 Odeabank Nakit Hazır Kredi,

  odea-bank.jpg

  Odeabank'ın nakit hazır kredisinin faiz oranları %1.39 ile %1.49 arasında değişmektedir ve başvurunuzun onaylanması durumunda banka tarafından aranarak kredi kullandırım işlemlerinin tamamlanması için şubeye yönlendirilirsiniz. Şayet Odeabank müşterisi iseniz şubeye gitmeden kredinizi mobil ya da internet bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir, en doğru bilgiyi Odeabank internet sitesinden ya da şubelerinden temin edebilirsiniz. 

 6. 6 VakıfBank Anında Kredi,


  VakıfBank anında kredi avantajlarından yararlanabilmeniz için mobil bankacılık müşterisi olmanız gereklidir ve eğer mobil bankacılık müşterisi iseniz resmi tatiller ve hafta sonlarında da kredinizi kullanabilirsiniz.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir, en doğru bilgiyi VakıfBank internet sitesinden ya da şubelerinden temin edebilirsiniz. 

 7. 7 Fibabanka Anında Kredi,


  Fibabanka anında kredi ile yirmibin Türk Lirasına kadar %1.45 faiz oranıyla şubesiz ve kefilsiz kredi kullanabilmek için Fibabanka müşterisi olmalısınız.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir, en doğru bilgiyi Fibabanka internet sitesinden ya da şubelerinden temin edebilirsiniz. 

 8. 8 Burgan Bank Anında Kredi,


  Burgan Bank ile 48 aya varan vade seçenekleri, %1.38'den başlayan faiz oranları, gelir belgesiz, kefilsiz ve teminatsız kredi kullanabilirsiniz.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir, en doğru bilgiyi Burgan Bank internet sitesinden ya da şubelerinden temin edebilirsiniz.

 9. 9 Garanti Anında Kredi,


  Garanti Bankası anında kredi ile 48 aya varan vade seçenekleri, dosya masrafsız, kefilsiz ve ikametgahsız kredi kullanabilirsiniz.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir, en doğru bilgiyi Garanti Bankası internet sitesinden ya da şubelerinden temin edebilirsiniz.

 10. 10 İşBankası Anında Kredi,


  İşcep ya da internet bankacılığı üzerinden otuzbin Türk Lirasına kadar 48 aya varan vade seçenekleri ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir, en doğru bilgiyi İş Bankası internet sitesinden ya da şubelerinden temin edebilirsiniz.Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.