Aras Bulut İynemli’nin Hayatına Dair Merak Edilen 6 Bilgi


Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde sergilediği yüksek performans ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran, şuanda da Çukur dizisi ile hayranlarını ekrana kitleyen yakışıklı oyuncu Aras Bulur İynemli’nin hayatına dair merak edilen 6 bilgi.

 1. 1 Aras Bulut İynemli Hayatı

  aras-bulut-iynemli-hayati

     Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aras Bulut İynemli’nin burcu başak burcudur. Aras Bulut İynemli, Sevtap İynemli ve Cengiz İynemli’nin oğlu olarak dünyaya gelmiştir. İlkokulun ardından Beşiktaş Anadolu Lisesin’e devam ederek ardından da İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünde eğitim almış ama eğitimini yarım bırakmıştır. Kendisinden başka iki kardeşe daha sahip bulunuyor. Yeşim adında bir ablaya, Orçun adındaysa bir ağabeye sahiptir. Aynı zamanda ablası ses sanatçısıdır ve ağabeyi de tiyatrocudur.. Aras Bulut İynemli, üniversiteye devam ederken keşfedilerek tiyatroculuğa geçiş yaptığından okulunu dondurmuş bulunuyor. Aras Bulut İynemli henüz evlilk yapmamış olan bekar bir genç fakat Bilge Önal dında bir sevgilisi var.

 2. 2 Aras Bulut İynemli Nasıl Ünlü Oldu?

  aras-bulut-iynemli-nasil-unlu-oldu

     Aras Bulut İynemli, İlk oyunculuk deneyimini; Patos reklamı, Ttnet, Sprite, Nescafe gibi reklamlarda göstermiştir. Arka Sokaklar'da bir de kısa bir rolde yer almıştır. Ancak en büyük çıkışını ‘Öyle Bir Geçer Zamanki’ dizisiyle yakalamıştır. Başarılı oyuncu ‘Öyle Bir Geçer Zamanki’ dizisinde 2011 yılında oynamıştır ve performansıyla izleyenleri kendine hayran bırakmıştır.

 3. 3 Aras Bulut İynemli Hangi Dizi Ve Filmlerde Oynadı?

  aras-bulut-iynemli-dizi-ve-filmleri

  İynemli, 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin ardından ‘ Antalya Televizyon Ödülleri’ ni kazanarak en iyi yardımcı erkek oyuncu seçilmiştir. Başarılı oyunculuğunun yanında düzgün fiziği ve karizmatik duruşu karşısında geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Bu performansının ardından 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde ‘Şehzade Bayezid’i rolünü üstlenmiştir. Şimdiyse onu ‘Çukur’ dizinde yine başarılı performansıyla Çukur başrolde izliyoruz. Dizilerde rol alan İynemli, başarılı oyunculuk performansının ardından film teklifleri de almaya başladı ve film setlerine geçiş yaptı. İlk filmi bir Çağan Irmak filmi olan ‘Tamam mıyız’ filmidir. İynemli bu filmde de başrolde oynadı ve göz dolduran başarısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

 4. 4 Aras Bulut İynemli Fiziksel Özellikleri

  aras-bulut-iynemli-fiziksel-ozellikleri

  Kilosu: 70 

  Boyu: 1.82 

  Göz Rengi: Kahverengi 

  Saç Rengi: Açık kahve

 5. 5 Oynadığı rollerde En Çok Hangi Karekterlerde Beğenildi?

  aras-bulut-iynemli-en-sevilen-dizisi-1

  İlk olarak Öyle Bir Geçer Zaman ki de ‘Mete’ rolünde, şimdiyse Çukur dizisinde ‘Yamaç Koçovalı’ rolünde insanların derinden etkileyen oyunculuğuyla sevilerek ve beğenilerek izlenen bir oyuncudur.

 6. 6 Sosyal Medya HesaplarıSizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
4
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
2
Üzücü
Efsane Efsane
9
Efsane
Komik Komik
2
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
7
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
15
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
23
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.