Banka Müşterisi Olmadan Anında Kredi Nasıl Alınır ?


Banka Müşterisi Olmadan Anında Kredi

Türkiye’de hizmet vermeye devam eden birkaç özel bankada, müşteri olarak aktif bir hesabınızın bulunmamasına rağmen kredi çekmenize izin veriliyor. En düşük ve en yüksek kredi tutarlarını, faiz oranlarını, vade özelliklerini inceleyerek başvuruda bulunabilir anında kredi alabilirsiniz.

Herkese Kredi Veren Bankalar

Herkes tarafından internetten, telefondan veya şubeler aracılığıyla başvuruda bulunularak kredi alınabilecek politika belirlemiş bankalar bulunuyor. Kefilsiz şartsız kredi veren bankalar CEPTETEB, Enpara, ING Bank, N Kolay Kredi seçenekleriyle kredi veriyor. Herkes tarafından kredi talep edilebilecek politikaya sahip olan bankalar ise şunlardır;

 • Enpara
 • CEPTETEB
 • Aktif Bank
 • ING Bankası

Sadece Kendi Müşterisine Kredi Veren Bankalar

Sadece kendi müşterilerine şubeye gitmeden veya giderek kredi çekme imkanı tanıyan bankalar Türkiye’de de aktif durumdadır. Daha önce kredi almadığınız veya hesabınız bulunmayan bankalardan hızlı kredi almak için başvuru yapabilirsiniz.

Bu işlem için şubeye gidilmesine gerek olmadığı için, telefonla müşteri temsilcisine bağlanarak veya internetten başvuruda bulunularak gerçekleştirilebiliyor. Aşağıdaki bankalar sadece kendilerinin bünyesinde hesapları bulunan müşterilerin kredi çekmesine izin veren politika belirlemiş durumdalar;

 • Akbank
 • Yapı Kredi
 • Türkiye İş Bankası
 • Vakıf Bank
 • QNB Finansbank
 • Garanti Bankası
 • ING Bank

Tahsis Ücretsiz Kredi Veren Bankalar: Bankalardan çekilecek olan krediler için belirlenmiş olan tahsis ücretleri, kuruma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bazıları bu tutarı binde 5 olarak belirlemişken, bazı kurumlar da tahsis ücreti talep etmeksizin kredi verebiliyorlar. Günümüzde banka müşterisi olmadan anında kredi avantajına ek olarak tahsis ücreti ödemeden kredi çekebileceğiniz iki banka bulunuyor. CEPTETEB ile Enpara bankalarında herhangi bir hesabınızın bulunması gerekmeksizin, tahsis ücreti de ödemeniz talep edilmeden kredi çekebiliyorsunuz.

 


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.