Bankaya Gitmeden Kredi Almak Mümkün Mü?


Bankaya Gitmeden Kredi Almak Mümkün Mü?

Kredi almak artık eskisi kadar karmaşık değil. Bir işlem için beklenen saatlerce zaman ve bir sürü prosedür kağıtlarına ihtiyaç yok. Tek yapmanız gereken kredi çekeceğiniz bir banka seçmek ve işlemi gerçekleştirmek.

Eskiden bir bankadan kredi çekebilmek için uzun evrak işlemlerinden geçmeniz gerekiyordu. Bu iş hem süre kaybı hem de bir dünya stres çekmek demekti. Teknoloji ise yeni var olmadı. Ancak insanların bu kadar kolay kredi çekebilmeleri için telefonlar üzerindeki güvenlik problemlerini çözmeleri zaman aldı. Son zamanlarda elektronik işlemlerin çoğalmasıyla birlikte bankaların kendi reklamlarını yapmaları ve ayrıca müşterilerinin işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla bu yöntem oldukça gelişmiş oldu. Şimdi son gelinen noktada kredi çekebilmek artık eskisi gibi şubelere gitmek ile değil, telefonunuza indirdiğiniz bir uygulama ile oldukça kolay.

Son zamanlarda reklamlarda oldukça gördüğümüz cepte kredi devri başladı. Yani artık bankaya gitmeden kredi almak oldukça mümkün hale geldi. Acil paraya ihtiyacınız olduğunda ilgilendiğiniz bankanın cepten kredi seçeneğine göz atıp bunu uyguladığınızda ve bankanın da sizi kabul etmesi durumunda krediniz 24 saat içerisinde hesabınıza yatıyor.

Cepten Kredi

Cepten kredi olayı müşteriler için istenilen her türlü vade ve kredi miktarı için geçerli olmuyor. Bazı bankalara göre 10.000 TL’nin altında, bazılarına göre de 30.000 TL’nin altındaki krediler için mümkün olabiliyor. Yani yüksek miktarlar için bu cepten kredi olayı geçerli olmuyor. Vadeler de yine bankalar göre değişkenlik gösterirken 48 aya varan vadeler genellikle tercih edilmektedir.

Akbank’tan Kredi Almak

En gözde bankalardan biri olan Akbank, cepte krediye destek veren bankalardan bir tanesidir.  Bankadan kredi çekmek isterseniz Akbank Direkt Kredi’ye göz atabilirsiniz. İster Akbank Direkt Mobil veya Akbank Direkt İnternete girerek, ister Akbank Direkt Kredi formunu doldurarak ya da Akbank Telefon Şubesini arayarak başvurunuzu iletebilirsiniz. Size en yakın krediye ulaşma yolu Akbank Kredi Mobilde. Buraya giriş yaparak alabileceğiniz kredi tutarı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bankadan ne kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz, kredi hakkında aylık hesaplamalarınız ve diğer işlemleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Herhangi bir belgeye ihtiyaç duymadan, imza gerektirmeden, kısa bir zaman içerisinde 30.000 TL’ye kadar kredi çekme talebinde bulunabilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.