Başak Burcu Biriyle Birlikte Olanların Bilmesi Gereken 10 Madde


Başak Burcu Biriyle Birlikte Olanların Bilmesi Gereken 10 Madde

Bu burcun insanı olduğunuzu söylediğinizde duyulması muhtemel olan üç sözcük vardır. Titiz, tertipli ve akıllı… İlginç ve çekici olan Başak Burcunu biraz daha yakından tanıyalım ki bu burcun insanıyla birlikte olanlara bir faydamız dokunsun 🙂

Bakalım Başak Burcu Biriyle Birlikte Olanların Bilmesi Gereken 10 Madde neymiş

Başak Burcu Biriyle Birlikte Olanların Bilmesi Gereken 10 Madde

1) Bu kadar düzenli olmak yorucu olmuyor mu?

Dünya üzerindeki en düzenli ve titiz insanlar %90  bu burcun insanlarıdır. Önemli bir işe koyulmadan önce her yerin tertipli, düzenli olmasına özen gösterirler aksi halde yapacakları işe başlayamazlar. Dikkatleri dağılır. Her şey yerli yerinde olmalı.

2) Akıl ve mantık çerçevesinden dışarı çıkmazlar

Başak burçları her zaman mantıklı olanın yanındadırlar. Gerçek olup olmadığıyla çok ilgilenirler. Hayal dünyası onlara göre değildir. Yani siz siz olun yalan yanlış bilgilerle gitmeyin bir Başak burcunun karşısına, bunu çok kolay anlayabilir ve sizden ışık hızıyla soğuyabilir. Gerçekçi olun canını yiyin.

3) Aşırı mükemmelliyetçidirler

Her şeyin kusursuz olmasına özen gösteren bu burcun insanları çevresindeki her şeyi adeta mükemmel olmaya zorlar. Her konuda size müdahale edip sizi kusursuz olmaya zorlayan biri olacak karşınızda. Buna hazır mısınız?

4) Sabır taşının vücut bulmuş halidirler

Sabırlı insanlardır Başak burçları lakin fazla açık sözlü olduklarından lafı yine gediğinize oturtup o sabretmelerin acısını çıkarırlar.

5) Beğenilme ve sevilme arzuları daima zirvededir

Kendilerince mükemmel olmaya özen gösteren bu burcun insanları herkes tarafından beğenilmek ve çok sevilmek ister. Bir Başak burcunun hayatındaki kişi sizseniz ona iltifatlar edip çok sevmelisiniz. Takdir edilirlerse dünyanın en mutlu insanı olup, gururlanırlar.

6)Hiçbir şeyi unutmazlar

Kendilerine yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmazlar. Zeki ve gerçekçi insanlar olduklarını söylemiştik. Kendinizi affettirecek bir şey yapmadıysanız unutur diye yıllar sonra bile karşılaşsanız yaptığınız ayıbı unutmayacaklardır. Haklı da olacaklardır biraz çaba sarf edebilmelisiniz..

7) Komik ve eğlenceli kişiliklerdir Başaklar

Espri yapabilme kabiliyetleri oldukça iyi düzeydedir. Birdenbire bir espri patlatırlar ve ortamın havası ne olursa olsun işe yarar. Siz gülün, güldürün 🙂

8) Detaylara takılmayı severler

Bir şeyin doğruluğunu kanıtlamak için her türlü detayı gözden geçirir Başaklar. Adeta kılı kırk yarıp içlerini rahatlatmaya çalışırlar. Zihinlerindeki her şeye yanıt bulmak için soru yağmuruna tutarlar. Başak burcu biriyle birlikteyseniz sabırlı biri olmalısınız.

9) Monoton hayatı severler

Sıkılmak nedir bilmez bu burcun insanları sürekli değişimi sevmezler, bu sebeptendir ki sadık ve sadakatlidirler. Bunun yanı sıra ulaşmak istedikleri hedeflerine ulaşmak hiç zor değildir çünkü söylediğimiz gibi sabırlı ve azimli insanlardır. Her istediklerini elde edebilecek sabır vardır onlarda.

10) İşlerine karışılmasını sevmezler

Siz siz olun bir Başak burcu kişisinin işine karışmayın. Onlar önceden her detayı düşünmüş ve sonra o işi yapmaya karar vermişlerdir. Onlara güvenin ve bir köşede seyredin 🙂

Eğer okumadıysanız Boğa Burcu Biriyle İlişkisi Olanların Bilmesi Gereken 10 Madde adlı yazımızı okumanızı öneririz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
2
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
6
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
4
Üzücü
Efsane Efsane
15
Efsane
Komik Komik
3
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
8
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
4
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
12
Sevdim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.