En İyi 10 Yeni Yıl Hediyesi

Hediyenin küçüğü büyüğü olmaz fakat esprisi hep sürecek ve akıllardan silinmeyecek olanı olur.


En İyi 10 Yeni Yıl Hediyesi

Hediyenin küçüğü büyüğü olmaz fakat esprisi hep sürecek ve akıllardan silinmeyecek olanı olur. Yeni bir yıla adım adım yaklaşırken her yıl olduğu gibi bu yılda tatlı bir telaş içindeyiz. Sevdiklerinize ne hediye edeceğinize karar veremiyorsanız, hala kararsız durumdaysanız biz bu yazımızla sizin işlerinizi kolaylaştıracağız. Yeni yıla sevdiklerinizin yüzünü güldürerek girmek istiyorsanız burada bahsedeceğimiz ürünlerden hediye edebilirsiniz.

Bakalım En İyi 10 Yeni Yıl Hediyesi neymiş

En İyi 10 Yeni Yıl Hediyesi

1) Kişiye Özel Yapboz

Kişiye Özel Yapboz

2017 yılında çekilmiş en sevdiğiniz bir anı ölümsüzleştirmek ve aynı zamanda da sevdiklerinize eğlenceli bir hediye almak istiyorsanız bu hediye tam size göre diyebiliriz. Geride bıraktığınız yıla ait mutlu bir anınızı gelecek yılda da hep hatırlamak ve hatırlatmak için harika bir seçim. Bunun yanı sıra parçaları birleştirerek de eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Tercihe bağlı çerçeveletip duvara asabilirsiniz.

2) Kar Küresi

Kar Küresi

Yılbaşı denince akıllarda beliren bazı ögeler vardır. Bunlardan bazıları yılbaşı ağacı, karlı soğuk bir hava, Noel baba ve hediyelerdir. Noel temalı her hediye sizin için ideal bir hediye olabilir fakat yılbaşı hediyesi söz konusu olduğunda hem Noel’i hem de karlı bir mevsimi simgeleyen kar küreleri eşsiz bir hediye olacaktır. Bakıldığı zaman bile yüz gülümseten içinizi ısıtan bu hediye sizin yeni yıl hediyeniz olabilir.

3) Fotoğraflı Kişiye Özel Takvim

Kişiye Özel Takvim

2018 yılında sevdiklerinizi şımartacak harika bir hediye daha. 12 ayrı polo kart üzerine bastırabileceğiniz biriktirdiğiniz 12 anınızla birlikte sergileyebileceğiniz takvim kartları yeni yılda da geçirdiğiniz güzel günleri unutturmayacak.

4) 2018 Ajandası

2018 Ajandası

Yeni yıl demek yeni bir başlangıç ve yeni kararlar demektir aynı zamanda. Sürprizlerle gelen yeni yılda hediye alacağınız kişinin daha planlı programlı bir yıl geçirmesini diliyorsanız ona randevularını, toplantılarını veya özel günleri not edebileceği bir ajanda hediye edebilirsiniz.

5) Kişiye Özel Taş Bardak Altlığı

Kişiye Özel Taş Bardak Altlığı

Seçtiğiniz unutulmaz bir anınızı bastırabileceğiniz taş bardak altlıkları tüm yıl boyunca kullanılabilinecek muazzam bir hediye.

6) Yılbaşı Hediye Kutusu

Yılbaşı Hediye Kutusu

Sevdiklerinize ne alacağınıza karar veremiyorsanız bu Yılbaşı Hediye Kutuları sizin kurtarıcınız olabilir. İçinde yeni yıla özel kupa bardak, havlu, Noel baba şapkası, Noel baba figürü ve yeni yıl çikolataları mevcut. Sevdiklerinizin yüzünü güldürebilmek için son derece sevimli bir hediye.

7) Kişiye Özel Mesajlı Kitap Ayracı

Kişiye Özel Mesajlı Kitap Ayracı

Kitap denilince akıllara gelen kitap ayraçları, kitapsever sevdikleriniz için güzel bir hediye olabilir. Üstelik hediye edeceğiniz kişiye özel isimli ve eklemek istediğiniz kısa bir mesajla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

8) Yılbaşı Mumları

Yılbaşı Mumları

Mumsever sevdiklerinize yeni yıl konseptli mumlar hediye edebilirsiniz. Evinin en güzel yerinde sergileyeceğinden emin olabilirsiniz 🙂

9) Yılbaşı Çikolatası

Yılbaşı Mumları

Çikolataya hayır diyebilecek insan yok denilebilecek kadar azdır. Ne hediye alacağınız konusunda kararsızsanız ona yılbaşı konseptli çikolatalar hediye edebilirsiniz. Bu tatlı hediyeye bayılacaktır.

10) Yılbaşı Gözlükleri

Yılbaşı Gözlükleri

Yılbaşı patilerinin en eğlenceli aksesuarlarından olan yılbaşı gözlükleri sevdikleriniz için eğlenceli bir hediye olabilir.

Şimdiden herkese mutlu, sağlıklı, huzurlu ve aşk dolu bir yıl diliyoruz. İyi seneler..


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
2
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
1
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
1
Efsane
Komik Komik
1
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
5
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
1
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
5
Sevdim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.