En Uygun 5.000 Tl Kredi Veren Bankalar Ve ŞartlarıZaman zaman herkes bir takım nakit ihtiyacı içerisine girebilir ve ihtiyacını karşılayabileceği rakam 5.000 Türk Lirasının altında ya da çok az üzerinde olsa da ortalama tutar olarak genelde 5.000 Türk Lirası olarak kredi kullanımı tercih edilebilir. Bu yüzden bu yazımızda 5000TL kredi veren bankaları mercek altına aldık.

 1. 1 İng Bank ile 5.000 Türk Lirası Kredi,


  İng Bank'ın kişiye özel sunduğu faiz oranlı ihtiyaç kredisi ile kullanabileceğin 5.000 Türk Lirası ve yirmidört ay vadeli kredi için banka, %1.39 oranında faiz uygulamaktadır. Bu kredi seçeneğinde minimum üç ay vade, maksimum kırksekiz ay vade, en düşük ikibin Türk Lirası ve en yüksek ellibin Türk Lirası limitleri dahilinde kullanabilirsiniz ve kredi kullamınızda en başta bir sefere mahsus olmak üzere kullandığınız kredi tutarınızın binde beşi oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bu krediyi % 1.39 faiz oranı ile kullanabilmek için kredi notunuzun 1800 ve üzeri olması ile 5.000 Türk Lirası üzeri kullanımlarda geçerli olacaktır.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir bu yüzden en doğru bilgiyi https://www.ingbank.com.tr/tr/  internet sitesinden edininiz.

 2. 2 Türkiye İşBankası, Kamu Çalışanları Ve Maaş Müşterilerine Özel Kredi,


  İşBankası'nın maaş müşterilerine ve kamu çalışanlarına özel sunmuş olduğu 5.000 Türk Lirası ve yirmidört ay vadeli kredi için banka, % 1.48 oranında faiz uygulamaktadır. Bu krediden faydalanmak isteyenler minimum üç ay, maksimum kırksekiz ay vade ve en az üçbin Türk Lirası ve en yüksek ikiyüzellibin Türk Lirası limitleri dahilinde kullanabilirsiniz ve kredinizi kullanırken en başta bir sefere mahsus olmak üzere kredi tutarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Yine bu kredi çeşidinde kefil sayısı ve teminat durumu banka şubelerince değerlendirilmektedir. Kredi kullanımında yapılacak olan hayat sigortası prim tutarı da kredi vadesi, müşterinin yaşı ve kredi tutarıma göre değişmekte olup, bu kredi kampanyasından, maaşını İşBankası'ndan alan maaş anlaşmalı kurum çalışanları, kamu çalışanları ve emekli maaşlarını İşBankası aracılığıyla alan emekliler yararlanabilmektedir.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir bu yüzden en doğru bilgiyi https://www.isbank.com.tr/ internet sitesinden edininiz.

 3. 3 Garanti Bankası Bahar Kredisi,


  Garanti Bankası'nın bahar kredisi kampanyasından kredi kullanacak olan tüketiciler, 5.000 Türk Lirası ve yirmidört ay vade için banka, % 1.89 oranında faiz uygulamaktadır ve kredi tutarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bahar kredisini minimum üç ay, maksimum kırksekiz ay vade, en az bin Türk Lirası ve en yüksek beşyüz bin Türk Lirası limitleri dahilinde kullanabilirsiniz. Garanti Cep ya da Garanti internet üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda, onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirsiniz ve maaşını Garanti Bankasından almayan müşteriler ise Garanti Cep ve Garanti internet üzerinden kullanabilecekleri kredi üst limiti yirmibeş bin Türk Lirasıdır.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir bu yüzden en doğru bilgiyi https://www.garanti.com.tr/tr internet sitesinden edininiz.

 4. 4 VakıfBank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi,


  VakıfBank'ın kuruluş yıl dönümü kredi kampanyasından faydalanacak olan tüketiciler, 5.000 Türk ve yirmidört ay vade için banka tarafından % 1.30 oranında faiz uygulanır ve kredi tutarının bir seferlik binde beş oranında kredi tahsis ücreti uygulanmaktadır. Bu kredi minimum üç ay vade, maksimum kırksekiz ay vade, en az bin Türk Lirası ve en yüksek doksan bin Türk Lirası olarak kullanılabilir. VakıfBank'ın kuruluş yıl dönümü kredi kampanyasından faydalanacak olan tüketiciler için uygulanacak olan faiz oranı Findeks notununa göre değişmekte ve findeks notu 1800 ve üzerinde olan tüketiciler için % 1.30 faiz oranı geçerlidir.

  Bilgiler güncelliğini yitirebilir bu yüzden en doğru bilgiyi https://www.vakifbank.com.tr/ internet sitesinden edininiz.Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.