En Uygun Kredi Veren Bankalar

Uygun faiz oranlarıyla kredi talebinde bulunabileceğiniz bankalar, özel vade seçenekleriyle hizmet veriyor. En uygun kredi kampanyasından yararlanabilmek için kredi miktarlarına göre faiz oranlarını, toplam maliyeti ve vadesini kıyaslayabilirsiniz.


Düşük Faizli Esnek Ödemeli En Uygun Kredi Veren Bankalar

Uygun faiz oranlarıyla kredi talebinde bulunabileceğiniz bankalar, özel vade seçenekleriyle hizmet veriyor. En uygun kredi kampanyasından yararlanabilmek için kredi miktarlarına göre faiz oranlarını, toplam maliyeti ve vadesini kıyaslayabilirsiniz.

En uygun kredi veren bankalar aynı miktar için faiz oranını çok daha düşük tutan bankalardır. 10 bin Türk Lirası, 50 bin Türk Lirası, 100 bin Türk Lirası gibi değerlerde kredi çekmek için vade belirlemelisiniz. Çekmek istediğiniz miktar için aynı vadede en düşük faiz oranlarını belirlemiş bankayı tercih edebilirsiniz.

Kredilerde Uygun Faiz Oranı: Krediler için özel olarak belirlenmiş faiz oranları farklı dönemlerde değişebiliyor. Bu oranların kıyaslanırken nelere dikkat edilmesi gerektiğiyle ilgili detaylı olarak bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Eğer bir banka 24 ay taksitle çekilmek istenen kredi için 1,30 faiz oranı belirliyorsa, böyle bir durumda 1,90 faiz oranı belirleyen bankadan kredi alınması zarar edilmesine yol açacaktır. 50 bin TL kredi çektiğiniz taktirde, faiz oranlarına bağlı olarak 24 ay vadede şu miktarları ödemeniz gerekecektir;

  • 50 bin TL kredi için 1,39 faizle hizmet veren bankanın toplam maliyet tutarı 61.334 TL olarak belirlenir.
  • 50 bin TL kredi için 1,81 faizle hizmet veren bankanın toplam maliyeti ise 64.938 TL olacaktır. Aradaki fiyat değişimi, faiz oranı değişiminden ve farklı bankaların oranlarından kaynaklanıyor.

36 Ay Vadeyle 50.000 TL Kredi

Türkiye İş bankası ve Akbank, 50 bin Türk Lirası değerindeki krediyi 36 ay ödeme planıyla ortalamanın altında faiz oranlarıyla sunuyor. Türkiye İş Bankası düşük faizli kredi veren bankalar arasında ilk sırada geliyor. 1,39 faiz oranı belirleyen İş bankasını, 1,53 faiz oranıyla Akbank takip ediyor.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.