Erkekler Ne ister ? Erkeklerin Sevmediği 9 Kadın Davranışı .

Peki kadınlar ne yaparsa erkeği çileden çıkarırlar. Bunlar önemli hanımlar. Kiminin evinin direği kiminin romantik sevgilisidir erkekler. Bu sırları size herkes vermez . Değerimizi bilin. Erkeklerin en çok sinirlendiği kadınlarda gördüğünde uyuz olduğu her şeyi açıklıyoruz . Sıkı durun.


Erkekler ne ister ? Bu soruya cevap vermeden önce  ; Erkeklerin karakterlerinin birbirinden çok farklı olduğunu kabul edelim. Çok kolay sinirlenip saman ateşi gibi parlayıp sönen, sinirlendiğinde karşısındakinden ziyade kendine zarar veren , kimisi çevresine karşı da zararlı olan, kimi erkek de vardır ki , ayakta böbreklerini çalsan tepki göstermezler. Şeker gibidirler , yağmurda yürüyemezler. Aslında ideal erkek bu karakterlerin tam ortasında yer alandır. Gerektiğinde sinirlenen gerektiğinde sakinliğini koruyan.

Amma velakin söz konusu kadınlarsa olunca olay biraz değişiktir. Kadınları anlamak gerçekten zordur. Bilimde böyle bi dal var mıdır bilmem ama kadınları anlama sanatı diye bir olgu kesinlikle var.

Peki kadınlar ne yaparsa erkeği çileden çıkarırlar. Bunlar önemli hanımlar. Kiminin evinin direği kiminin romantik sevgilisidir erkekler. Bu sırları size herkes vermez . Değerimizi bilin. Erkeklerin en çok sinirlendiği kadınlarda gördüğünde uyuz olduğu her şeyi açıklıyoruz . Sıkı durun.

Tamamen yapmayın diyemiyoruz , ama az yapmayı deneyin 🙂

 

1: Kıskançlık Duygusu

Kadınların erkeği kıskanması bazı yerlerde gayet etkileyici bir durum olsa da bu durumu abartan kadınlar erkeklere çok itici gelmektedir. Kıskanılma duygusunun aşırısını erkeksi bir durum olarak değerlendirirler.

2: Gizemli ve Merak Uyandıran Bir Tavır Sergileyin

Kadın hayatının odak noktasına erkeği koyduğunu belli etmemelidir. Çünkü bu durumda olan bir erkek bu hareketten pek de hoşlanmayacaktır. Onun için gizemli olmak daha ilgi çekici olacaktır.

3: Öz Güven Sahibi Olun

Sorumluluk sahibi olmayan yeteri kadar öz güveni ve saygınlığı olmayan kadınlar erkekler için çekici bir tip değildir. Erkekler sağlam duruşlu olan ve toplumda bir saygınlığa sahip olan, kıvrak zekalı onu etkileyebilecek kadınlarla olmayı tercih ederler.

4: Temizlik ve Ağız Alışkanlıkları

Temiz, bakımlı ve bir tarz sahibi olan bayanları tercih ederler. Aksi durumda kendisine yakışmayan bir halde olan kişileri pek de tercih etmezler. Küfür eden Türkçesi bozuk olan bayanlar erkekler için tercih konusu bile değildir.

5: Çok Sevseniz de Peşinden Gitmeyin

Erkekler peşinden koşan kadınlardan nefret ederler. Kadın onlar için çok değerli kıymetli ve ulaşılmaz bir hazine durumundadır ve bu durumun aksi hareket eden kadınlardan uzaklaşırlar.

6: Sorunlarınızı Baş başa Halledin

Erkeklerin belki de en çok aradığı ama çok ra karşılığını bulamadıkları bir arayış. Toplum içinde erkeği küçük düşürecek hareketler. Evet bir kadın erkeğini kendisine hakaret etmediği yada kötü davranmadığı sürece , erkeğini küçük düşürecek söz ve davranışlardan uzak durmalıdırlar. Erkekler , kadınların rahatsız olduğu konular toplum içinde değil de  bu durumun yalnızken veya evde halledilmesini isterler.

 

7: Plansız Hareket Etmeyin

Erkekler plan yapmadan veya pat diye ofisinde, Toplumda şak diye karşısına çıkan kadınları itici bulurlar. Bu durumdan uzak durmaya gayret etmelisiniz ve onu görmek istediğinizi belli ettiğinizde mutlaka size bir fırsat vererek akit ayıracaktır. Bu durum sizin artı hanenize işleyecektir.

8: Çevredeki İnsanlara Karşı Tutumunuz

Erkekler iyilik sever ve yardım konusunda bir adım önde olan bayanları tercih ederler. Çevreye karşı tutumunuzu sorgulayın.

 

9: He bide bu var 🙂 Tuvalet Kapısı Kapalı Olsun

Erkekler, kadınların veya partnerinin tuvalette olduğunu görmeyi hiç te tercih ettikleri bir durum değildir. Bunun için tuvalet kapısının mutlaka kapalı olduğundan emin olun. Ayrıca kadınlar özel günlerinde kullandıkları pedleri veya bu nesneleri göz ortasına bulundurmamaları da güzel bir davranış örneğidir.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
4
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Efsane Efsane
1
Efsane
Komik Komik
1
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
1
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
2
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.