Erkekleri Tanımanın 4 Kolay Yolu

Maden erkekleri bu kadar iyi tanıyoruz acaba arada sırada da olsa onlar hakkında gözünüzden kaçan detaylar olamaz mı? Aşağıdaki satırları okuyun ve bir kez daha düşünün diyoruz.Sence Erkekleri Ne Kadar Tanıyorsun?

Sözüm ona her kadın erkekleri çok iyi, her erkek de kadınları çok iyi tanıdığını düşünür. Zira bir çok konuşmanın başı;

– Ah şekeriiiiim, sen bu erkekleri bilmezsin, bunlar ne düzenbaz ne yalancıdır… Şeytana bile pabucunu ters giydirirler vallahi!…

Ya da;

-Bu kadın milleti yok mu bu kadın milleti… Zaten daha bunları anlayan adam anasının karnından doğmamıştır…

tarzında gelişir.

Yine de ne erkekler, ne de kadınlar birbirinden vazgeçemez. Bu günse sözümüz feminen grubuna… Maden erkekleri bu kadar iyi tanıyoruz acaba arada sırada da olsa onlar hakkında gözünüzden kaçan detaylar olamaz mı? Aşağıdaki satırları okuyun ve bir kez daha düşünün diyoruz.

erkekleri-tanimanin-yollari-4

1–Erkekler İlk hamleyi yaparken hiç korkmaz mı?

Maalesef ilk hamle konusunda  dünyanın yükü erkeklerin sırtına bindirilmiş durumdadır. Evlenme teklifini yapmak külfeti erkeklerde, çıkma teklifinin sorumluluğu, kız isteme hamlesi hep erkeklerdedir, kısacası  ‘ilklerin’ yükü her zaman erkeklerin omuzlarına atılmış durumdadır. Peki, hamleler konusunda hep ilk adımı atmak zorunda olan erkekler bu durumdan hiç korkmaz mı?

Elbette korkar. Onlarda red edilme, aşağılanma hatta terslenme olasılığının yarattığıkorkuyu sonuna kadar yaşar. Hatta bu korkunun onlara ne kadar heyecan verdiğini ve duydukları çekinceyi belki de kadınlar hayal bile edemez.

erkekleri-tanimanin-yollari-1

2 – Erkekler kadınlardan daha mı somuttur?

Erkekler ve aşk; eril grubunun kadınlardan daha yırtıcı yaradılışlı olması onların aşık olmadığı anlamına gelmez. Erkekler olaya daha somut ve tutkulu yaklaşır o kadar.

erkekleri-tanimanin-yollari-5

3–Erkekler sadece fiziki güzelliğe mi bakarlar?

Erkeklerin çoğu bir ilişkide ilk olarak dış  özelliklere bakar. Bir kadının yüzü, bedeni, fiziki özellikleri çekicilik noktasında onları en çok cezbedecek temadır. Ama içi boş kadınların yanında durmak ve bulunmak da erkekler için bir işkence gibidir. Sonuç olarak uzun sürmeyecek olan bu tarz ilişkiler günlük ya da haftalık olarak yaşanacak niteliklerdedir. Her erkek günün birinde aşık olacağı, anlamlı bakışlara, anlamlı ses tonuna sahip olan ifadeli bir kadını arar.

erkekleri-tanimanin-yollari-2

4 – Erkekleri en çok ne sıkar?

Detaylar erkekleri sıkar hatta boğar; bir kadını bırakırsanız tüm gün aynı konu hakkında konuşabilir çünkü bir kadın bu şekilde programlanmıştır ama gel gelelim erkeklerin yaratılışına son derece aykırı olan küçük detaylar, onları en çok sıkan kavramlardandır. Kısacası erkek sonuçsa, kadın da sebeptir.

 

 Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.