Game of Thrones Yeni Sezon Haberleri

Fantastik dizinin ana karakterleri ve yardımcı oyuncularının  başarılı performansları ile 7 sezondur hayranlarını ekran başına kilitleyen dizi hakkında pek bilinmeyen kalmamış olsa da sizler için yeni sezon haberlerini araştırdık.Dünyanın en çok izlenen fenomen dizisi Game of Thrones 17 Nisan 2011 tarihinde izleyicisi ile HBO kanalında buluştuğundan bu yana izleme rekorları kırmaya devam ediyor ve Game of Thrones Yeni Sezon büyük bir heyecanla bekleniyor.  Dizinin yapımcısı David Benioff ile D. B. Weiss başarılarından son derece memnun. Fantastik dizinin ana karakterleri ve yardımcı oyuncularının  başarılı performansları ile 7 sezondur hayranlarını ekran başına kilitleyen dizi hakkında pek bilinmeyen kalmamış olsa da sizler için yeni sezon haberlerini araştırdık.

2018-en-iyi-yabancı-diziler-game-of-thrones-yeni-sezon-haberler-1

1- Game of Thrones Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Sezonun müthiş final sahnesinin ardından Game of Thrones dizisi takipçileri büyük bir merakla 8. Sezonu beklemeye başladılar. Dizinin resmi ağızlardan yapılan yeni sezon açıklaması ise hayranlarının fazla beklemek zorunda kalmayacağını gösterdi her ne kadar yeni sezonun 2019 yılında yayınlanacağı belirtilse de bu yıl sonbahar aylarında yeni sezonun başlaması bekleniyor.

2018-en-iyi-yabancı-diziler-game-of-thrones-yeni-sezon-haberler-1

2- Game of Thrones Finali Nasıl Olacak

İşte en büyük soru dizinin finali nasıl olacak. Bu konuda ne dizinin yapımcıları ne de oyuncuları hiç ipucu vermemekte ve izleyicilerin diziyi heyecanla beklemesini tavsiye etmektedirler. Bu sezon dizinin final yapacağının söylenmesi ise izleyicilerde büyük bir üzüntü oluşturmasının yanında finalin nasıl olacağının da merak edilmesini sağladı.

2018-en-iyi-yabancı-diziler-game-of-thrones-yeni-sezon-haberler-6

3- Game of Thrones Oyuncuları Final Hakkında Ne Düşünüyor

Dizide yer alan oyuncular muhteşem performansları ile göz doldurmaya devam ederken bu dizinin hiç bitmeyeceğini düşündüklerini belirtmiş ve final sahnesi çekilirken yapım ekibinde olan herkesin göz yaşları içinde kaldığını belirtiyorlar. Merakla beklendiğine değecek ve Game of Thrones dizisine yakışır bir finalin izleyicileri beklediğini söylüyorlar.

2018-en-iyi-yabancı-diziler-game-of-thrones-yeni-sezon-haberler-5

4- Dizinin Finalinin Geç Kalmasının Nedeni Başrol Oyuncularının Düğünleri mi?

Game of Thrones dizisinin ana karakteri Jhon Snow ve Yabani Ygritte oyuncularının gerçek hayatta birbirlerine aşık olarak evlenmeye karar vererek düğün tarihlerini açıklamaları dizinin çekimlerini erteledi mi sorusunun cevabı hayır olarak verilmektedir.

2018-en-iyi-yabancı-diziler-game-of-thrones-yeni-sezon-haberler-8

5- Dizinin Spin-off Olarak Yan Dizileri Olacak Mı?

Dizi çok fazla ses getirince final yapmasından sonra da GoT evreninde geçecek yeni 5 adet dizi yapılacağının açıklanması Game of Thrones hayranları için sevindirici bir haber olarak verilmiştir. Bu şekilde bu fantastik evreni izlemeye devam edebileceksiniz.

2018-en-iyi-yabancı-diziler-game-of-thrones-yeni-sezon-haberler-7

6- Dizinin Final Sezonu Kaç Bölüm Olacak

George R.R. Martin tarafından yazılan kitaptan uyarlanmış bir dizi olan Game of Thrones dizisi 7. Sezonun finali 80 dakika sürmüş ve izleyicilerin nefeslerini tutarak izledikleri bir final ile son bulmuştur. 8. Sezonun ise final sezonu olacağı biliniyor ve 6 bölüm olarak yayınlanacağı da açıklandı.

 

 

2018-en-iyi-yabancı-diziler-game-of-thrones-yeni-sezon-haberler-4

Game of Thrones Dizisini Neden İzlemelisiniz?

Fantastik dizilerden hoşlanıyorsanız ve Game of Thrones dizisini hala izlemediyseniz çok şey kaybetmişsiniz demektir. Final sezonu başlamadan diziyi izlemeye başlayarak GoT evreninde ki görülmemiş taht mücadelesine siz de şahit olabilirsiniz.Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.