Kavgaya Giderken Çağırmanız Gereken 10 Dizi Karakteri

Bugüne kadar ne diziler ne dizi karakterleri geldi geçti..


Kavgaya Giderken Çağırmanız Gereken 10 Dizi Karakteri

Bugüne kadar ne diziler ne dizi karakterleri geldi geçti.. Bunlardan bazıları var ki bizleri asıl ekrana kitleyen de izlerken ağzımızı açık bırakan da onlar. Bu dizi karakterleri genelde yapmadığı ve yapamayacağı şeylerin olmamasıyla dikkatimizi çekti her daim. Yani bir kavgaya gidecek olsak ve yanımıza da birini alacak olsak eminim bu 10 dizi karakterinden biri olurdu.

Bakalım Kavgaya Giderken Çağırmanız Gereken 10 Dizi Karakteri kimlermiş

Kavgaya Giderken Çağırmanız Gereken 10 Dizi Karakteri

1) Ezel – Eyşan

Yalan söyleme ve söylediği yalana karşısındaki kişileri inandırma konusunda master yapmış kızımız Eyşan. Yeri geldiğinde çok güzel masum rolü yaparak sizi kandırmayı da bilir fakat buna çok nadir ihtiyaç duyar çünkü dediğimiz gibi yalan söyleme konusunda çok iyi. Birini alt etmek istiyorsanız Eyşan’ı yanınızdan ayırmamakta fayda var.

 

2) Aşk – ı Memnu – Firdevs Yöreoğlu

İleri görüşlülük ondan sorulur desek yanlış olmaz. Yaptığı her şeyde her daim ilerisini düşünerek hareket eder Firdevs Yöreoğlu. Adeta satranç oynar gibi sistemli ilerler en sonunda ise şah ve mat. Hedefi asla şaşmaz. Yanınızdan ayırmamalısınız.

 

3) Küçük Sırlar – Ayşegül

Gözü kara kızımız Ayşegül.. Asla karşısında olmak istemeyeceğiniz bir düşman ve asla yanınızdan ayırmak istemeyecek kadar korkusuz bi kızımızla her savaşı kazanabilirsiniz.

 

4) Asmalı Konak –  Dicle
 

Bakışlarından da anlaşıldığı üzre Dicle Hanımdan korkulur. Kem gözleriyle lanetleyemeyeceği kimse yoktur. Hiç bir şey yapamazsa büyü yapar. Şaşar kalırsınız.

 

5) Yaprak Dökümü – Ferhunde

Hırs gözünü karartınca yapamayacağı hiç bir şey olmayan Ferhunde.. Siz daha birinci planınızı düşünürken o çoktan ikincisine başlamıştır bile. Korkulur Ferhunde’den alın onu da yanınıza.

 

6) İstanbullu Gelin – Esma Boran

Söz konusu ailesi olunca gözü kararan asil kraliçe Esma Boran. Her zaman  sinsice ve yedek bir planı mutlaka vardır . Bu sebeple her zaman yanınızda olmasını isteyeceğiniz kişiler arasında yer alır.

 

7) Fi – Can Manay

Mesleki başarısının yan sıra yaptığı sinsi planlarla her zaman istediğini alan Can Manay da takdire şayan isimlerden biri. Can Manay gibi bir dostunuz olsun, sırtınız kimseye karşı yere gelmez.

 

8) Kuzey Güney – Kuzey

Sevdikleri uğruna bazı insanların ebedi düşmanı olur Kuzey yiğidimiz. Herkesin Kuzey gibi bir dostu olsa kafi.

 

9) Behzat Ç. – Behzat

Kişiliğinden asla ödün vermeyen fakat sevdikleri için gözünü bile kırpmadan ölüme gidebilecek kadar yürekli olan Behzat. Seni de unutmadık koca yürekli adam.

 

10) Avrupa Yakası – Şahika

Nefes almadan uzun bir süre konuşabilme yeteneğine sahip olan Şahika düşmanınızı yerin dibine sokup çıkarabilir. Kavgayı sadece fiziksel değil, dille de yenebilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
1
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
1
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
7
Efsane
Komik Komik
5
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
2
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
4
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
8
Sevdim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.