Monsta X Üyeleri Kimlerdir?


Monsta X Üyeleri Kimlerdir?

Monsta X üyeleri kaç kişiden oluşmaktadır. Asya kökenli olan bu rapçi grubun üyeleri kimlerdir? Çıkış yaptıklarından bu yana hızlı bir şekilde hayran kitlesi oluşturmayı başarmış müzik grubu üyeleri hakkında bilgi için yazımıza devam edin.

Asya Bölgesinin pop ve rap tarzı müzik yapan monsta X grubu toplamda 7 üyeden oluşmaktadır. Bu grup Türkiye’de olduğu gibi survivor programına benzer bir yarışma sayesinde bir araya geldiler. Çıkış yaptıkları günden bu yana da hızlı bir şekilde yükselme gösterdiler. Yıl 2017 olduğunda Japonya’da çıkardıkları Japonca albüm ile listelerde 1.’liği elde etmeyi başardılar. Şuan ise faaliyetlerini Japonya ve Kore’de gerçekleştirmeye devam ediyorlar.

Shownu (Sohn Hyun-woo)

Changdong/ Donbonggu/ Seul’de 18 Haziran 1992 yılında doğan Shownu ailenin tek çocuğu. Eski bir JYP stajyeri ve burada yaklaşık olarak 2 yıl kadar staj yaptı, ayrıca GOT7 üyeleriyle de staj yaptı. Sonrasında teknik eğitim yetersizlikleri nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı. Grupta Liderlik görevi üstleniyor. Bunun yanında Lead Vokal ve Ana dansçı.

Wonho (Lee Ho-seok)

1 Mart 1992 yılında Anyang’ın Gyeoggi eyaletinde doğdu. Bir erkek kardeşi olmak üzere 2 kardeşler. Kanye West hayranı. Grup içerisinde Lead vokal, lead dansçı ve görsel görevinde bulunuyor.

Minhyuk (Lee Min-hyuk)

Gwangju bölgesinde, 3 Kasım 1993 yılında doğdu. Grup içerisindeki görevi her ne kadar vokal ve görsel de olsa aslında bunlardan daha büyük bir göreve eşlik ediyor. Farklı bir ruh haline sahip olan Minhyuk, grubun ruh halini iyi okuyabiliyor ve buna göre iyi de yönlendirebiliyor. Son derece eğlenceli ve şakacı bir karaktere sahip olan Hyuk, her an gruba pozitif enerjisini katabiliyor.

Kihyun (Yoo Ki-hyun)

22 Kasım 1993 doğumlu. 2015 yılında High-end Crush’ta yer aldı. Geçmişte DIMA yani Dong’Ah Medya ve Sanat mezunu. Ramen yapma konusunda iyi olduğu söyleniyor. Kendisi grup içerisinde Ana vokal yapıyor. Aynı zamanda diğerlerine göre en iyi vokal yapan ve gerçekten bu yeteneğe doğuştan sahip olan birisi. Dans etmeyi ve boş vakitlerini arkadaşlarına ayırmayı seviyor. Bunun dışında şarkı sözü yazmayı ve beste yapmayı da seviyor. Yetenekleri arasında piyano çalmak ta var. Grubun içinde de en çok dırdırcı olarak tanınıyor. Hatta grup içerisinde ‘’dırdırcı anne’’ lakabı ile biliniyor.

Hyungwon (Chae Hyung-won)

15 Ocak 1994 doğumlu ve doğum yeri Gwangj. Enteresan bir bilinme özelliği var. Dudakları kalın olduğu için böyle değişik bir isim verilmiş. Daha önceleri yani 2015 yılında High-end Crush içerisinde yer almış. Modelliği seviyor ve alışveriş yapmaya da bayılıyor. Hatta modellik demişken, Monsta X’e katılmadan önce mankenlik işini yapıyor ve bir çok moda programında da yer alıyordu. Keşfetmeyi ve seyahat etmeyi seviyor. Belki de bunu keşfetmesi ailesinin yardımıyla oldu. Çünkü ailesinin bir seyahat acenteleri var kendilerine ait. Bu yüzden Hyun’da küçüklük zamanlarında burada çalışmış. Son olarak grup içindeki konumu görsel, lead dansçı ve vokalisttir.

Jooheon (Lee Ho-joon)

1994 yılında Daegu doğumludur. Mükemmel bir Michael Jackson hayranı. Şarkı sözleri, besteler ve bazen video klip yapımında yardımcı. Grup içinde vokalistlik yapıyor. Eski zamanlarda NuBoyz grubunun bir üyesiydi. Diğer stajyerlere göre en iyi rapper olarak biliniyor.

I.M (Im Chang-kyun)

26 Ocak 1996 yılında Gwangju doğumlu. Rol model konusunda oldukça iyi. Babası bir bilim insanı. Bu yüzden hayatı pek çok kez dünyayı gezmek ile geçmiş. Bundan dolayı çok akıcı bir İngilizcesi var. 3 yıl Boston’da 4 yıl da İsrail’de yaşamış.

 


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
5
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
5
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
2
Üzücü
Efsane Efsane
28
Efsane
Komik Komik
3
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
9
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
26
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
92
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.