Selülitleri Gizlemek İçin 3 Öneri

Selülit oluşumu pek çok farklı faktöre bağlı olarak değişim göstermektedir. Halbuki aşağıda yer alan öneriler sayesinde selülitler oldukça başarılı bir şekilde gizlenmiş olacaktır. 

Kadınların yaşamakta oldukları en büyük sorunların başında selülit gelmekte. Selülit nedir ? Portakal kabuğu görünümünde olan selülitlerin ortadan kaldırılması oldukça zorlu bir süreçtir. Bundan dolayı da kadınların pek çok farklı konuya dikkat etmeleri gerekmektedir. Düzenli olarak yapılacak olan bakım işlemleri ile bu görüntü ortadan kaldırılmış olacak olsa da bu kimileri ile oldukça zorlu bir süreç olarak görülebilmektedir. Dolayısıyla pek çok kadın kısa elbiseler ya da bikini gibi parçaları giymek istedikleri zaman sırf görüntüleri kötü olacağı için bundan vazgeçebiliyorlar. Selülit oluşumu pek çok farklı faktöre bağlı olarak değişim göstermektedir. Halbuki aşağıda yer alan öneriler sayesinde selülitler oldukça başarılı bir şekilde gizlenmiş olacaktır.

Selülitleri-Gizlemek-İçin-Öneriler-selulit-masaji-maddelik

Masaj Yaptırmak

 

Bilindiği üzere masaj yaptırmak insan vücudunda onarıcı bir güce sahiptir. Bundan dolayı da düzenli olarak yaptırılacak olan masaj ile beraber birçok farklı fayda da ortaya çıkmış olacaktır. Selülitlerin ortaya çıkartmış olduğu olumsuz görüntüyü bir süreliğine ortadan kaldırmak isteyen kadınlar, onarıcı özelliği bulunan bir vücut yağını kullanarak bacaklarına yaklaşık 15 20 dakika hızlı hareketler ile masaj yaptıkları takdirde istedikleri görüntüyü elde etmiş olacaklardır. Bununla beraber bacakların kuru şekilde fırçalanması da yine selülit görünümün düzelmesine yardımcı olacaktır.

Selülitleri-Gizlemek-İçin-Öneriler-maddelik-otobronzan

Otobronzan Kullanımı

 

Bronz bir görüntüye sahip olmak adına kullanılan otobronzan, bununla beraber selülitlerin ortaya çıkartmış olduğu kötü görüntünün ortadan kaldırılmasına da yardımcı olmaktadır. Özellikle de sahile giderken güzel bir görüntüye sahip olmak isteyen kadınlar, bir gün öncesinde bacaklarına otobronzan uygulayabilirler. Fakat bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, seçilecek olan otobronzanın suya dayanıklı olması. Aksi durumda havuza girilip çıkıldıktan sonra bacaklarda yer alan otobronzan akıp gidecektir.

Selülitleri-Gizlemek-İçin-Öneriler-maddeli2

Profesyonel Uygulamalar

 

Kimi zaman kadınlar vücutlarında yer almakta olan selülitler ile kendi kendilerine başa çıkamayacakları düşünüyorlar. Böylesi durumlarda ise devreye profesyonel uygulamalar giriyor. Özel salonlarda uygulanmakta olan ulthera ve termaj işlemleri sayesinde yalnızca tek bir seans ile dahi farkı görmek mümkün olacaktır. Ayrıca düzenli olarak selülit kremlerinin kullanılması ile beraber ortaya oldukça etkili sonuçlar çıkmış olacaktır.Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.