Soho Square’de Görmeniz Gereken 5 Yer

Soho Square, Sharm El-Sheikh şehrinde bulunan harika bir tatil yeridir


Soho Square’de Görmeniz Gereken 5 Yer

Soho Square, Sharm El-Sheikh şehrinde bulunan harika bir tatil yeridir. Arkadaşlar ile veya ailecek gidilebilecek bir yerdir. Bir alışveriş ve eğlence merkezi olan Soho Square’de ayrıca spor aktiviteleri yapılabilecek yerler de bulunmaktadır. Küçük büyük demeden herkesin bir şeyler yapabileceği, birçok olanaklara sahip olan bir tatil yeridir. Mısır gibi sırlarla dolu bir ülkede bulunan Soho Square, mutlaka gezilmesi gerekilen bir yer olduğu açıktır. Alışveriş ve eğlence mekanlarıyla çok farklı bir atmosfere sahip olan Soho Square görülmeye değer bir yerdir.

Bakalım  Soho Square’de Görmeniz Gereken 5 Yer Nerelermiş

Soho Square’de Görmeniz Gereken 5 Yer

1) Ice Bar

ice bar nerede

Ice Bar, turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden birisidir. Farklı renkler ile aydınlatılan sandalyelerde oturarak ve içecekleri yudumlayarak çok güzel bir vakit geçirilebilir. Pangaea Gece Kulübü ve Oxygen Bar, bölgede bulunan diğer mekanlardır ve gezilip görülmesinde büyük faydanın olduğu harika mekanlardandır.

2) Soho Square Havuzbaşı

Soho Square Havuzbaşı nerede

Soho Square Havuzbaşı, özellikle sevdiğiniz kişiler ile vakit geçirilebilecek bir mekandır. Soho Square’de dolaştıktan sonra, dinlenmek için gidilebilecek bir yer olan Soho Square Havuzbaşı, çok güzel su gösterileri ile izleyenleri büyüleyen bir yerdir. Hem alışveriş hem eğlence için vazgeçilmez bir alandır.

 

3) Simba Gallery

Simba Gallery nerede

Hediyelik eşyaların bulunduğu bir yer olan Simba Gallery’de, o kadar çok hediyelik eşyalar vardır ki, turistler ne alacaklarını bilemezler çünkü aklınıza dahi gelmeyecek kadar çok çeşit mevcuttur . Tatil dönüşlerinde, mutlaka uğranması gerekilen bir yerdir. Soho Square’de, insanların, ailelerine hediye almak için gidebilecekleri en güzel yerdir. Dar koridorlara sahip olan Simba Gallery’de dolaşırken dikkat etmekte fayda vardır.

 

4) Soho Performans Sahnesi

Soho Performans Sahnesi nerede

Dans gösterilerinin yapıldığı, Mısır müziklerinin söylendiği bir yer olan Soho Performans Sahnesi, Soho Square’deki en güzel yerlerden birisidir. Bu devasa sahneyi mutlaka görmek gerekir. Ayrıca, sahnenin karşısında güzel vakit geçirebileceğiniz bir kafe bulunmaktadır.

 

5) Khan El Kahalili

Khan El Kahalili nerede

Tarihi bir çarşı olan Khan El Kahalili’de, sevdiklerinize çok güzel hediyeler alabilirsiniz. Ayrıca, Khan El Kahalili, bölgede bulunan en büyük çarşıdır. Her aradığınızı kolaylıkla bulabilir ve sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
3
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
3
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
2
Sevdim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.