Sonbaharda Denemeniz Gereken Tırnak Trendleri


Sonbaharda Denemeniz Gereken Tırnak Trendleri

Her kadının doğal olarak ilgi duyduğu moda, kıyafetleri geçerek artık tırnak trendleri üzerinde de etkili. Dış görünüşüne her daim önem veren ve bunu artık eğlenceden çok iş haline getiren kadınların, tırnak modalarını da takip eder oldular. Peki sonbaharda hangi modeller daha revaçta?

Erkek ya da kadın fark etmez, her zaman giyinişin, kıyafetlerin, saçlarla ve takılarla uyumlu olmasını isteriz. Her zaman insanın doğasında olan bir kanun olarak tamamlama arzusu içerisinde bulunuruz. Bunu da genellikle son tercih edilen ve o yıl en çok üzerinde konuşulan ve biraz da kendimizi hissedeceğimiz kombinlerle yaparız.

Sonbahar Tırnak Trendleri

 1. Cilalı ve Sade
  Doğal olmak ve doğal görünmek kadınların en etkili silahlarından bir tanesi olmuştur. Olabildiğince sade ama bir yandan da cilalı, açık renk tonlamalarına örnek açık pembe gibi renk kullanımı hoş olabilir.
 2. Koyu Renkli
  Oldukça iddaalı sayılabilecek kıyafetleri destekleyecek bir tırnak modası. Özellikle çantanız ile uyum sağlayabilir ve maksimum etki yaratabilirsiniz karşıdakine. Kış günleri ve yakın zamanlarda koyu renk tercih etmek, yaz günlerinin açık renk tonuna göre daha uygun. Sert bir görünüm elde edebilir ve düz koyu renklerle etkili bir duruş sergileyebilirsiniz.
 3. Desenli ve Çizgili
  Çiçek böcek gibi farklı desenlerin tırnak üzerindeki bütünlüğü harika olabilir. Farklı renkler ile kullanabileceğiniz desen ve arka plan renk uyumu ile sanat ortaya çıkarabilirsiniz. Aynı şekilde tek renk tonu üzerinden geçirilen çizgiler ile de farklı fikirler ortaya çıkarabilirsiniz.
 4. Kırmızı Renk
  Kadınlar denilince ilk akla gelen renk. Kırmızının cesurluğu ve iddiası hiçbir zaman eskimeyecek. Gerek parlak gerek mat, gerek düz gerek şekilli olsun her zaman akılda kalıcı ve etkileyici bir görünüm sunacaktır.
 5. Logo Modası
  Beklentileri ardında bırakacak yeni bir fikir. Logolu tırnaklar. Logo ya da üzerine 1- 2 harf yazdırılacak şekilde işlenen bu moda son zamanlarda oldukça göze çarpar halde. Bu şekilde logo hali tırnak modası istiyorsanız, ön ve arka renk farkını biraz daha ön planda tutmalı ve parlaklığı gözle görülür hale getirmeniz gerekir.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
1
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.