Yabancı Dizi : Agents of Shield İzlemek İçin 6 Neden

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz dünyamızı doğa üstü suçlulara karşı koruyan fedakar ajanların maceraları ile heyecanlı dakikalar geçireceksiniz.Agents of Shield Marvel evreninde geçen sürükleyici bir dizidir. ABC Kanalında 2003 yılında izleyiciler ile buluşmuş ve yüksek reytingleri ile yeni sezonları da çekilmeye devam etmiştir. Dizinin yapımcıları Jeffrey Bell ve Jeph Loeb yapmaktadırlar yönetmenliğini ise Joss Whedon yapmaktadır. Sanılanın aksine SHIELD ekibini özel güçleri olmayan kişiler oluşturmaktadır. Başarılı bir dizi olması ile de aksiyon bilim kurgu seven kişilerin en çok izlediği diziler arasında yer almaktadır. Agents of Shield  dizisini bu kadar çok ilgi çekici yapan hangi özellikleri sizler için bunu inceledik.

2018-en-iyi-yabanci-diziler-agent-of-shield-maddelik-3

1- Dizinin Sıra Dışı Konusunun Olması

Dizide olaylar Avengers filminde ölmüş olan Ajan Coulson’un Müdür NickFury’nin izniyle kurduğu özel ekip ile dünyayı tehdit eden doğaüstü olaylara ve kötülüklere karşı mücadele etmesi anlatılmaktadır. Ajan Coulson ve ekibini oluşturan 5 yetenekli ajanın bir araya gelmesi ile dizide olaylar heyecan verici bir hal alıyor.

2018-en-iyi-yabanci-diziler-agent-of-shield-maddelik-4

2- Dizinin Oyuncularının Muhteşem Performansı

Daha önce de pek çok Marvel filimi ve dizisi yapılmış olmasına karşın bu diziyi öne çıkartan dizide ki karakterlere hayat veren oyuncuların inanılmaz performansı. Dizi oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler ise şöyle; ClarkGregg (Ajan Coulson), ChloeBennet ( Daisy Johnson), Elizabeth Henstridge ( JemmaSimmons), Iain De Ceastecker (LeoFitz) Bu oyucuları ve onlara eşlik eden figüranları izlerken karakterlerin gerçek olduğunu düşüneceğiniz kadar iyi performansları bulunmaktadır.

2018-en-iyi-yabanci-diziler-agent-of-shield-maddelik-2
3- Dizide Bilim Kurgu ve Aksiyonun Muhteşem Uyumu

Dizide Ajan Coulson ve ekibinin verdiği kötülük ile mücadele sırasında her biri ayrı yetenekleri olan ekibinin her defasında şaşkınlık verici olaylar ile karşılaşarak bunlarla yetenekleri ve sahip oldukları özel teknoloji ile verdikleri savaş izlenmeye değer

018-en-iyi-yabanci-diziler-agent-of-shield-maddelik-8

4- Dizinin Başlangıç Noktası İlgi Çekici

Her Marvel filminde görülen Ajan Coulson o filmlerde yan karakter olarak görülmekteydi ve en son filmde ise onun ölmesi ise sevenlerini büyük bir üzüntüye sevk etmişti. Bu dizi hayranları için heyecan verici bir gelişme olmuştur.

2018-en-iyi-yabanci-diziler-agent-of-shield-maddelik-6

5- Dizi Marvel Dünyasının Çarpıcı Bir Versiyonu

Kötülerin amansız takipçisi olan bu ekibin nefes kesici maceralarını izlerken nefesiniz kesilecek ve bir sonra ki bölümü heyecan içinde bekleyeceksiniz.

2018-en-iyi-yabanci-diziler-agent-of-shield-maddelik-1

6- Dizi Çizgi Roman Esinlemesi Olarak İzleyiciyi İçine Çekiyor

1965 yılında yayınlanmaya başlamış bir çizgi romanda oluşturulmuş bir kurum olan S.H.I.E.L.D ve bu dizi ile artık son halini almış ve izlenmekten keyif alınan bir maceralar döngüsüne aracı olmuştur.

2018-en-iyi-yabanci-diziler-agent-of-shield-maddelik-11

Agents of S.H.I.E.L.D Neden İzlenmelidir?

Marvel karakterlerini ve Ajan Coulson’u seven kişiler için çekilen dizi daha önce bu tarz dizi izlememiş olan kişilerin bile ilgisini çekmeyi başarmıştır. Oyuncuların performansı ve kamera arkasında ki ekibin başarılı olması ile mutlaka izlenmesi gereken bir  dizi.Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
1
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.