Yabancı Dizi : Amerikan Korku Hikayesi İzlemek İçin 5 Neden

Korku teması genelde filmlere konu olur . Fakat şimdilerde her bölümünde ayrı bir korku hikayesi barındıran ve gerçekten gerilmenizi sağlayacak bir dizi Amerikan Korku Hikayesi.Amerikalıların korku filmleri ve dizileri yapmada başarısı tartışılmaz ve Amerikan Korku Hikayesi izlenme rekorları kıran bir dizi olarak izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. 5 Ekim 2011 tarihinde ilk bölümü yayınlandı ve 7 sezondur da hayranları ile buluşmaya devam etmektedir. Amerikan FX kanalında yayınlanmaya devam etmektedir korku drama temalı olan bu dizi izlemeyenlerin çok şey kaçıracağı bir dizi.Amerikan Korku Hikayesi Ryan Murpy ve Brad Falchuk tarafından yapımcılığı üstlenilen başarılı bir yapım.

2018-en-iyi-diziler-amerikan-korku-hikayesi-maddelik-3

1- Dizi Korku Temasını Etkileyici Bir Şekilde İşlemektedir

Amerikan Korku Hikayesi her sezonu farklı bir ortamda geçen yapım ve bu sayede de izleyiciye heyecan ve korku dolu zamanlar yaşatıyor. Dizinin etkileyici sahneler ile dolu olması ile de hayran sayısının artmasını sağlıyor. İzleyen kişilerin adrenalinlerinin yükselmesini sağlıyor ve her sezon çok olumlu yorumlar almaya devam ediyor.

2018-en-iyi-diziler-amerikan-korku-hikayesi-maddelik-2

2- Dizi İlginç Bir Şekilde İzleyiciyi İçine Çekiyor

Dizi 60 dakikalık bölümler olarak çekilmiştir ve her sezonda farklı bir hikaye işlenmekte ve seçilen hikayeler de oldukça başarılı ve bu başarılı hikayeler ile aldığı reyting oranları yüksek olmasının yanında ayrıca pek çok ödül almış bir dizidir.

2018-en-iyi-diziler-amerikan-korku-hikayesi-maddelik-1

3- Dizinin Oyuncularının Muhteşem Performansı

Dizinin başarısında büyük payı olan oyuncularının bu dizi ile yıldızları daha da parlamıştır. Deneyimli ve daha önce yer aldıkları yapımlar ile kendini kanıtlamış olmaları da dizinin başarısını arttırmaktadır. Dizinin oyuncularının isimleri ise şöyledir EvanPeters, Sarah Paulson, JessicaLange, Lady Gaga, LilyRabie. Dizide figüranlar da en az ana karakterler kadar başarılı olması ile izlenmeye doyulmayan bir yapımdır.

2018-en-iyi-diziler-amerikan-korku-hikayesi-maddelik-6

4- Dizinin Etkileyici Atmosferinin Olması

Dizinin her sezon için çekilen hikayeler kadar bu hikayelerin geçtiği mekanlar ve atmosferler de oldukça etkileyici. Oyuncuların kostümleri de Amerikan Korku Hikayesi hayranlarının beğenisini kazanmaktadır. İzleyiciye korku dolu bir zaman yaşatırken insanlara bu hikayeler gerçekmiş hissini yaşatmaktadır. İzleyiciler kendini bu atmosferin içinde hissetmektedirler.

2018-en-iyi-diziler-amerikan-korku-hikayesi-maddelik-5

5- Dizinin Kurgusunun Sürükleyici Olması

Amerikan Korku Hikayesi 1. Sezonda bir evde geçerken 2. Sezon için mekan akıl hastanesi olarak seçilmiş. 3. Sezonda bir grup cadı ve onlara yol gösteren mentor vardı. Diğer sezonlarda da farklı ve birbirinden ilginç hikayeler seçilmiş ve her yeni sezonun da merakla nasıl bir hikaye ile karşılarına çıkacağını beklemelerini sağlamaktadır.

2018-en-iyi-diziler-amerikan-korku-hikayesi-maddelik-4

Amerikan Korku Hikayesi Dizisini Neden İzlemelisiniz?

Korku temalı yapılan diziler içinde yapımcısı ve oyuncuların başarısı ile öne çıkan bir dizidir Amerikan Korku Hikayesi. Farklı hikayelerin her sezon için yazılmakta ve izleyicilerin ilgisini sıcak tutmayı başarmaktadır. Kostümlerin ve atmosferin de çok detaylı olarak düşünülmesi ile heyecan içinde izlenebilecek bir dizi ortaya çıkartılmış ve 7 sezondur yayın hayatına devam etmektedir.

 Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.