Yabancı Dizi : Counterpart Dizisini İzlemek İçin 6 Neden

Counterpart çok beğenildiği için ikinci sezon için anlaşması da şimdiden yapılmıştır. Oscar Ödüllü oyuncu J. K Simmons muhteşem bir performansı ile dizi de göz dolduruyor.Amerika dizisi olan Counterpart daha yayın hayatına başlamadan ilgi çekici konusu ile merakla beklenmeye başlamıştı 10 Aralık 2017 tarihinde ilk bölümü ile izleyicisi ile buluşan 2018 en iyi yabancı dizilerden biri olmaya aday Counterpart çok beğenildiği için ikinci sezon için anlaşması da şimdiden yapılmıştır. Oscar Ödüllü oyuncu J. K Simmons muhteşem bir performansı ile dizi de göz dolduruyor. Dizi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve neden izlemeniz gerektiği ile ilgili ipuçları için yazımızı okumalısınız.

2018-en-iyi-diziler-counterpart-inceleme-maddelik-4

1- Dizinin Özgün Senaryosu İzleyicinin İlgisini Çekmeyi Başarmaktadır

Sıradan olan bir hayatınız olduğunu düşünürken birden bire paralel bir evren olduğunu ve bu evrende de sizin bir eşinizin olduğunu öğrenseniz ne yapardınız. İşte dizi Howard Silk adlı karakterin tam bu durumu yaşamasını konu alıyor.

2018-en-iyi-diziler-counterpart-inceleme-maddelik-6

2- Dizi Daha İlk Sahnesinde İzleyiciyi İçine Çekiyor

Howard Silk karakterinin sıradan ve hatta başarısızlıklar ile dolu ir hayatı varken çalıştığı binanın aslında paralel evrene açılan bir kap olduğunu öğrendiği anda bütün hayatı alt üst oluyor ve izleyici de nefesi kesilerek meydana gelen olayları izlemeye başlıyor.

2018-en-iyi-diziler-counterpart-inceleme-maddelik-3

3- Dizinin Yapım ve Oyuncu Kadrosunun Çok Güçlü Olması

Justin Mark yapımı olan dizinin başarısında güçlü oyuncu kadrosunun etkisi büyük peki bunlar kim. J. K. Simmons (Howard Silk), Nazanin Boniadi (Clare), Sara Serraiocco (Balwin), Olivia Williams (EmilyBurton Silk), Harry Lloyd (Peter Quayle) izlediğinizde bu oyuncular kadar yan karakterlerin de diziye hayat kattıklarını göreceksiniz.

2018-en-iyi-diziler-counterpart-inceleme-maddelik-5

4-Dizinin Sürükleyici Kurgusunun Olması

Dizide J.K. Simmons iki ayrı karakteri son derece başarılı bir şekilde canlandırmakta ve dizinin sürükleyici kurgusu ilk bölümden itibaren izleyiciyi kendine bağlamaktadır. Heyecan dolu bir dizi izlemek isteyenlerin vazgeçemeyeceği bir dizi Counterpart.

2018-en-iyi-diziler-counterpart-inceleme-maddelik-1

5- Diz Bilim Kurgu Severlerin Beklentilerine Cevap Veriyor

Bilim kurgu seven kişilerin büyük bir ilgiyle ilk bölümünü heyecan ile izlemekle kalmamış ve bundan sonra da dizinin yeni bölümlerini heyecan ile beklemeye başlamışlardır.

Counterpart Season 1 2018

6- Dizide Aynı Kişinin İki Farklı Karakterin Çatışması İlgi Çekici

Dizide Howard Silk istediği terfileri alamamış iş hayatında başarılı olmamış kibar ve nazik bir adamı canlandırmaktadır. Bunun aksine paralel evrendeki versiyonu Prime ise bunun tam aksi karakterdedir ve o sert ve acımasız bir kişiliğe sahip olmasının yanında ayrıca iş hayatında da büyük başarılar kazanmıştır.

Counterpart Dizisini Neden İzlemelisiniz?

Başarılı oyuncu J. K.Simmons tarafından hayat verilen Howard Silk ve onun paralel evrende ki versiyonu Prime karakterlerini başarı ile canlandırdığı dizi iki yıldır heyecan ile beklenmesinin boşa olmadığını göstermiştir. Bilim kurgu seven kişiler oyuncuların başarılı performansları ile de diziyi başarılı bulmuşlardır. Bir solukta izlenen dizinin yeni bölümleri de heyecan ile beklenmektedir. Yeni bir dizi arayışında olan kişilerin kaçırmaması gereken bir dizi Counterpart.

 

 Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.