Yabancı Dizi : Lucifier İzlemek İçin 6 Neden

Dizi izleyicilerin zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan izleyecekleri yüksek bir performans sunmakta ve yeni bölümlerin merakla beklenmesini sağlamaktadır. Thomas Paul Ellis yakışıklılığı ile de izleyicilerden tam not almaktadır. Kullandığı İngiliz aksanı ile de rolünde çok başarılı. 

Amerikan polisiye, fantastik, komedi ve drama dizisi olan Lucifier 25 Ocak 2016 tarihinde ilk bölümü yayınlaması ile birlikte beklendiğine değdiğini de izleyicilerine gösterdi. Amerikan FOX Kanalında gösterilen dizi ülkemizde de çok sayıda izleyici tarafından takip edilmekte ve yeni sezonu da heyecan ile izlenmektedir. Lucifier dizisini neden takip etmeliyim diyen kişiler için işte nedenleri.

2018-en-iyi-diziler-lucifier-inceleme-1

1-Dizinin Çok Başarılı Bir Ekip Tarafından Yapılıyor Olması

Bir Tom Kapinos dizisi ve onun ortaya koyduğu bu dizide rol alan Thomas Paul Ellis canlandırdığı Lucifer Morningstar rolünde çok başarılı bir performans göstermektedir. Lauren German (ChloeDecker), Lesley Ann Brandt (Mazikeen), D. B. Woodside (Amenadial), Rachael Harris (Linda Martin) rollerini büyük bir başarı ile canlandırmakta ve üstlendikleri karakterlere hayat vermektedirler.

2018-en-iyi-diziler-lucifier-inceleme-4

2- Dizinin Etkileyici Müziklerinin Olması

Dizide arka fonda yer alan müzikler ise izleyicilerin dinlemekten hoşlandıkları ve diziyle tam uyum sağlayan müziklerdir. Dizide bir gece kulübünde şarkıcılık yapan Lucifier için özel bir müzik listesi hazırlanmış ve bu konuda da çok başarılı olmuş.

2018-en-iyi-diziler-lucifier-inceleme-6

3- Dizinin Aldığı Olumsuz ve Olumlu Tepkiler İzleyici de Merak Uyandırıyor

Lucifier cehennemin eski lordu ve artık orada olmaktan sıkılarak dünyaya geliyor ve burada yaşamaya başlıyor. Bu dizi ile Lucifier karşıtı protestolar yapılmış ve dizinin daha yayın hayatına başlamadan aldığı olumsuz tepkiler ise diziye olan ilgiyi artırmış ve bu da dizinin popüleritesini artırmıştır. İzleyen kişiler için ise başarılı bir yapım olması ile olumlu tepkiler verilmeye başlanmıştır. Dizi karşıtları Lucifier’ın sempatik bir karakter olarak yansıtılmasına büyük tepki vermişlerdir.

2018-en-iyi-diziler-lucifier-inceleme-5

4- Dizinin Özgün Bir Konusunun Olması

Los Angeles şehrine yerleşen Lucifier burada tam kişiliğine uygun bir hayat yaşamaya başlar ve bundan sonrası ise izleyicilere oldukça keyifli dakikalar yaşatacak bir olaylar zincirine dönüşür. Fantastik, polisiye ve komedi türünü bir arada görmek isteyenler için ise bu dizi bir numara olarak değerlendirilmektedir.

2018-en-iyi-diziler-lucifier-inceleme-3

5- Dizide Yaşanan Aşk ve İntikam Duygusunun Etkileyici Olması

Lucifier dünyada hiç alışık olmadığı bir duyguyu aşkı yaşamaya başlar onun yaşadığı bu aşk ve daha sonra sevdiği kadının yanında öldürülmesi ile intikam ateşi ile yanmaya başlaması izleyicileri etkisi altına almaktadır.

2018-en-iyi-diziler-lucifier-inceleme-2

6- Dizinin Hiç Bitmeyen Yüksek Performansı

Dizi izleyicilerin zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan izleyecekleri yüksek bir performans sunmakta ve yeni bölümlerin merakla beklenmesini sağlamaktadır. Thomas Paul Ellis yakışıklılığı ile de izleyicilerden tam not almaktadır. Kullandığı İngiliz aksanı ile de rolünde çok başarılı bulunmaktadır.

2018-en-iyi-diziler-lucifier-inceleme

Lucifier Dizisini Neden İzlemelisiniz?

İlginizi çekecek ve hem heyecan verici hem de komik olayların olduğu bir fantastik polisiye dizi arıyorsanız Lucifier tam size göre bir dizi. İlk bölümü ile aldığı tepkiler nedeniyle dizinin polisiye yönüne ağırlık verilmiş ve bu izleyicinin ilgisini canlı tutmayı başarmıştır.

 Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.