Yeni Çıkan ve Çıkacak Olan Telefonlar ve Fiyatları


Yeni Çıkan ve Çıkacak Olan Telefonlar ve Fiyatları

Son yıllarda gelişen katlanabilir ekran gibi hızlı teknolojilerin verimlerini 2018 ve 2019 yıllarında göstermeyi hedefleyen telefon firmaları yavaş yavaş adımlarını atmaya başlıyor. 2018 son çeyrek ve 2019’da yeni çıkan ve çıkacak olan telefonlar ve fiyatlarını yazımızda bulabileceksiniz.

Oppo Find X

Telefon piyasaya çıktığında ilk olarak Amerika ve Avrupa’da satışa sunulacak. Son zamanlarda önemli ölçüde ön plana çıkan ve telefonların öncelik verdiği güvenlik ile alakalı 25 mb ön kamera ile 3D yüz tanıma özelliğine sahip. Bu durum diğer parmak izi okuyucularına karşı 20 kat kadar daha sıkı koruma sağlıyor. Fiyat olarak ise 999 Dolar ile açılış yapılacağı duyumları var.

Red Hydrogen One

Sanal gerçeklik tutkunlarına hitap edebilecek bir telefon. 5.7 inç ekrana sahip bu telefon, QHD holografik bir ekrana sahip ve 3 boyutlu içerikler gösterebiliyor. Ayrıca ekranın çok katmanlı ve çok yönlü arka aydınlatma olmasından kaynaklı holografik bir görünümü kullanıcılarına sunmayı başarıyor. Fiyat konusunda ise 2 tip seçenek sunulacağı belirtiliyor. Bunlardan ilki olan alüminyum versiyon 1200 dolar denilirken, titanyum versiyonuna ise 1600 dolar gibi bir fiyat biçiliyor.

Asus ROG Phone

Daha çok oyun tecrübesi yaşamak isteyen kişilere uygun olabilecek düzeyde yeniliklere sahip bir telefon. Telefonlarda çokça başımıza gelen olaylardan bir tanesi, telefonun kısa sürede ısınıp kasması gibi problemleri olabildiğince en aza indirmek için çalışılmış gözüküyor. 3D Vapor Champer soğutma sistemini kendisinde kullanan asus bunun yanında uzun süreli oyun sunabilmek için 4000 mAh’lik bir batarya bulunduruyor. Fiyat konusunda da 999 eurodan bahsedilmekte.

Samsung Galaxy X

Uzunca bir süredir merakla beklenen katlanabilir telefon teknolojisini Samsung ile bulabileceğiz. Tam olarak nasıl bir prototip olduğu tam olarak bilinmemekle birlikte pek çok söylenti ortada dolaşmaktadır. Bunun yanında batarya kapasitesi bile tartışma konuları arasında yer almıştır. Artık günümüz teknolojisi telefonun kalitesinden çok bizlere verebilecek heyecana ve kullanım işlevliğine göre seçenekler sunmaktadır. Fiyat konusunda da henüz tam olarak fiyat olmamakla beraber bazı kaynaklar 2000 doların altında olacağı yönünde söylentilere sahip. Bazılarına göre de telefonun fiyatı 1800 dolar olacak.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
1
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.