Yeni Görsel Deneyimler İçin Quadro Smart Gözlükler


Yeni Görsel Deneyimler İçin Quadro Smart Gözlükler

Sadece yaşamak değil yaşadığınızı kaydetmek, her anın önemini kavramak ve bunu arkadaşlarınızla paylamak için kaçırmak istemeyeceğiniz harika fırsatlardan bir tanesi olan Quadro Smart Gözlükler, herkesin yanında taşımak isteyeceği donanımlarla karşınızda.

Fotoğraf makinası teknolojisi ile hayatımıza giren ve aksiyon kamerası olarak ta bilinen GoPro kameraların yapıp yapabileceği pek çok imkanın artık çok daha geniş donanımlarıyla sizlere sunulduğu bir gözlük. Bir yandan güneş gözlüğü olarak kullanabileceğiniz, bir yandan da kamera ve telefonunuzun yapabileceği pek çok eklentiyi tek tuş ile ayağınıza kadar getiren bir teknoloji.

Pek çok spor dalıyla uğraşanlar bilirler ki ayrıca kamera donanımı taşımak oldukça zahmetli. Hele ki spor dalının yine pe çok ek teçhizatı olduğundan hepsinin ek bir noktada buluşması herkes için oldukça verimli. Bu yüzden Quadro Smart Gözlükler, güneşli havalarda güneş gözlüğü ihtiyacınızı karşılarken, bir yandan da HD 720 video ve görüntü kalitesiyle yaşadıklarınızı kayıt altına alacak. İçerisinde bulundurduğu dahili MP3 çalar ile de sınırsız müzik keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Donanım Özellikler

Video Kayıt ve Fotoğraf: Gözlüğünüz sayesinde gittiğiniz her yeri 720 HD kalitesiyle 5 saate kadar çekim yapabileceksiniz. Micro SD kart kapasitesini 32 GB’a kadar artırabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınızı da 1600 x 1200 pixel çözünürlüğüyle çekebilirsiniz. İsterseniz bunu Micro SD kart içerisine isterseniz USB içerisine aktarabilirsiniz.

Web Kamera Fonksiyonu: Sevdiklerinizle yaşadığınız maceraları belki daha sonrasında paylaşabilirsiniz. Ancak bazı anlar o an için etkilidir ve o an içerisinde canlı olarak paylaşılması daha heyecan vericidir. İşte bu durumda dilerseniz web kamera özelliği olarak kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bir cihaza bağlamak ve bu şekilde kullanım yapmaktır.

500mAh Lithium Batarya: Üzerinde kullanımlarınıza oldukça yetecek ve her an her yerde rahat bir şekilde şarj edebileceğiniz imkanlara sahiptir. İsterseniz bir powerbank isterseniz ara kablo yardımıyla cihaz üzerinden şarj yapabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Pek çok darbeye dayanıklı şık kılıfı
  • Bay, bayan ayırt etmeyen şık tasarım
  • Bluetooth fonksiyonu ile telefon bağlantısı kurabilme
  • JPG formatında fotoğraf çekimi
  • AVI formatında yüksek kalite video çekimi
  • 3 saate kadar kesintisiz kayıt yapabilme
  • İsteğe göre değişebilen tak çıkar polarize camlar

Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Değil Hoş Değil
0
Hoş Değil
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Efsane Efsane
0
Efsane
Komik Komik
0
Komik
Yaratıcı Yaratıcı
0
Yaratıcı
Inanılmaz Inanılmaz
0
Inanılmaz
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

İçeriğinizin Tarzını Seçin
Kişisel Test
Kişiliği hakkında ortaya bir şeyler çıkarmalı sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Makale
Bilgili olduğunuz bir konuyu hikayeleştirin içerik tarzı
Liste
Klasik liste oluşturmalı içerik tarzı
Oylanabilir Liste
Liste içerik tarzı fakat okuyucular Listelere yorum yapabilir ve oylayabilir.